Copilasi din 2002 *66* Acum scolari !

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

'neatza!
Andrei e la a doua dragoste, de cand a inceput scoala.
Bine ca si io l-am instruit in directia, lasa-le pe fete sa lesine de dragul tau si abia apoi de indragostesti tu. Asa, ca o mama de baiat ce sunt!

Francisca-felicitari pentru Vlady cel silitor!!

Nico- si Andrei tuseste si muceste!! Uhhh...

O zi faina!

C+C=Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Astazi este ziua lui Bogdan-Donu de Gabi(Dodo-pui)! Face 7 ani!

La multi ani, Bogdan, multa sanatate si bucurii, o viata frumoasa si cat mai lipsita de griji!!Gabi, felicitari, pentru pui!!!

Cristina22, foarte frumos l-ai instruit pe Andrei, imi place! La noi Andrei inca n-are treaba cu fetele, e timid in preajma lor...
Sanatate multa lui Andrei, nici al meu nu era mai bine, dimineata se plagea ca-l doare capul, a zis ca s-a trezit azinoapte de cateva ori ca n-a putut dormi, dimineata l-am lasat cu capul pe banca!
Sper sa nu-mi raceasca!

Nicoleta, ati ales bine masina, s-o stapaniti sanatosi dupa ce-o luati si sa faceti cati mai multi km!

Fancisca, !

_
Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

www.onetruemedia.com/shared?p=8c0a486b860588d396dc22&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei


"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

La multi ani, Donu' Bodo !


la toate mamicile !
Multumesc pt. felicitari, fetelor !
Evaluarea de la mate, de marti, era unul din FB si ceilalti doi erau pt. munca independenta din zilele trecute la romana si la mate. Mai in fiecare zi au munca independenta in caiete, copiii, astfel doamna ii verifica zilnic pe toti, cat sunt de pregatiti.
Francisca, gand la gand suntem, ca 2 scorpiutze ce suntem ! Si eu i-am cumparat Cristinei o pijamaluta si o carte(cu zane, bine-nteles!) !
Nico, astept PM-ul, cand afli ceva mai exact despre ce este vorba.
Desi, s-ar putea sa nu fie ok pt. copiii mai mici, caci ei singuri nu pot sa actioneze in functie de glicemia afisata.
Fetelor, imi cer scuze, ca nu voi fi prea vorbareata zilele acestea.
Mama Lali e in spital si se pare ca va trebui sa fie operata pe cord.
Si pe deasupra avem probleme si cu insulinele Cristinei, care, se pare ca nu vor mai fi pe piata(neintelegere la pret intre importatori si distribuitori cu M. Sanatatii). Ar trebui sa i se schimbe schema de tratament, desi, ei ii mergea foarte bine cu actuala schema. Nu e atat de simplu, pe cat pare.
Dar voi fi pe aici si va voi citi.



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Nina, nu pot copiii sa-si faca singuri, insa pot semnala adultilor cred, si nu mai trebuie intepati pentru a se afla... poate nu mai trebuie nici atatea injectii... Multa sanatate bunicii!!!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

BOGDAN

Nina-sanatate bunicii! Si poate da DD si nu trebuie operata.

Katty-sanatate lui Andrei!Si al meu Andrei e un sensibil si un timid!! De aceea ii bag instructaj de genu' asta

Sper si eu sa nu se imbolnaveasca, mai ales ca vine vacanta.


C+C=Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

La multi ani, Bogdan, sa fii sanatos si fericit si sa cresti frumos alaturi de surioara ta Isabella! Felicitari, Dodo!

Nina, multa sanatate mamei si s-auzim numai de bine! Si de tratamentul Cristinei, la fel. Trebuie sa existe o solutie, doar atatia copilasi il fac.
scolarita constiincioasa si ii urez sa aiba in continuare succes la scoala!

Nico, am umplut cornetul cu o zi inainte, n-am mai apucat sa scriu ieri.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

La multi ani Bogdanel!!!! Dodo, sa-ti traiasca flacaul si sa fiti fericiti!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Francisca spune:



Multumim pt. felicitari!

Ieri, Vlad a fost foarte fericit pt. ca a luat FB si la evaluarea de la lb. romana

Nina, of...sper sa gasiti o solutie si sa reveniti la schema de tratament care trebuie. Multa sanatate Cristinucai!
Si bunicii Lali ii dorim multa sanatate, ii tinem pumnii si ne sa fie totul bine!

nikkibaciu, multumim pt. urari
Vezi ca si Mat este pe drumul cel bun Sa o tina tot asa!

Cristina22, Katty, multa sanatate celor doi Andrei!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Stiti pe cineva care a mers in concediu la MArea Moarta? Si ceva detalii, orice? Multumesc.

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Nico-eu nu cunosc pe nimeni care sa fi mers la marea moarta.
Uff, ce dor mi-e de un concediu...

Laura-sa treci pe aici sa te pupam, asa, ca de ziua voastra.
LA MULTI, MULTI ANI IMPREUNA

Vacanta frumoasa scolareilor nostri!!!

C+C=Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput