Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (207)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Laura, o sa fie bine, ai sa vezi!! PUUUP

Si da, ai dreptate, avem o sarbatorita!!!!!


ERICA ELENA


FCE SA-TI TRAIASCA PRINTZESA, SA FIE SANATOASA SI SA VA ADUCA NUMAI BUCURII!!!!

mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

poze cu noi poze DARIA

poze APUSENI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Mda...din fericire nu ma pricep la politica si toate hotararile astea 'pre-alegeri' mi se par asa de artificiale si de 2 lei...sa ne asmutim parca unii impotriva altora si sa uitam ca de fapt ar trebui sa se faca ceva constructiv si nu invers...in fine....

Nerantula, ca mi-am adus aminte.La David are oarece succes painea prajita cu unt si ciorbita de pui acrita cu bors si servita cu smantana.La asta de obicei nu comenteaza.Ca iar nu mananca mult e altceva, dar cateva linguri acolo tot ii umplu stomacelul.
Stii ca nu am nici un motiv sa ma dau 'mare' ca David ar manca pentru ca nu e asa.Dar ca idei...cine stie, poate nu a dat inca de gusturi care sa ii placa....




Oana,mamica implinita de David Paul (17.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Nocom v-am vazut la teveu, moa ce scumpa e Daria, ei na,mai zi ceva acum daca mai poti

Oana asa ar fi logic…sper ca in practica sa fie la fel

Laura se pare ca noi inca suntem la inceput..insa astazi s-a simtit mai acut prezenta lor

Erica pui de Fce multa sanatate si fericire, tot binele din lume

CD ne sa fie totul bine mami

Anamona personal nu imi mai dau cu parerea…

de cand s-a nascut Crina am primit doar prima de nou nascut, trusoul si luna de luna alocatia..in schimb nu pot beneficia de indemnizatie pt ca am doar 10 luni in CM...



de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Atat de mare sunt
Participam la concursul Klorane cu www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE" target="_blank">aa2, un vot va rugam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Eu traiam impresia ca azi e 26.

La multi ani, Erica! Sa ai parte de tot ce e mai bun alaturi de parintii tai! Carmen, sa-ti traiasca fetita!

Ramona, de Anda Teodora din 10.10.2008
b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Ange, urata situatie, urate vremuri.

Felicia ai dreptate, veniturile mari inseamna si cheltuieli mari. In momentul de fata daca mi-ar scoate alocatia as cam face 13-14, cresterea euro ne-a afectat cumplit planurile pe anul in curs. La serviciu nu m-as intoarce dar as da si eu o mana de ajutor intr-o afacere mica din care sa mai scoatem cate ceva, imi tot storc creierii de vreo 2 luni.

Cel mai mult insa imi doresc sa plec din tara asta, pacat ca e asa frig in Canada.

Ramona, de Anda Teodora din 10.10.2008
b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_16 spune:

LA MULTI ANI Erica Elena!!! Sa cresti mare, frumoasa si norocoasa!

PozeBianca
Mamica de Bianca Maria
Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_16 spune:

Aveti dreptate, nasoale vremuri...
Anamona ai mare dreptate cu invidia romanului... din pacate chiar functioneaza...
cum reusesc si eu sa ma trec in tabelul cu pastilute pentru dinti?

PozeBianca
Mamica de Bianca Maria
Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Laura acum am citit despre tati vostru, tin pumnii sa fie totul bine

Crinutza

Mami de Mikul Robert Constantin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_16 spune:

Andy_p imi pare fff. rau de sotul tau. sa fie totul bine. Noi suntem aici, alaturi de tine, oricand ai nevoie

PozeBianca
Mamica de Bianca Maria
Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Alina am nevoie de mai multe detalii ca sa iti dau un sfat. Ce face cand iesiti? Petreci timp cu ea? Doar tu cu ea? Doar tati cu ea? Iti povesteste ce si cum e la gradi - am retinut corect ca e in primul an? Cum se manifesta fata de bebe?
Oricum sfatul meu principal este dragoste, dragoste, dragoste si putin mai multa rabdare si atentie.
Laura Sanatate multa sotului tau.

Mergi la inceput