Goldie Pants - 18

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

purple pai o sa ma sune nashica daca apari la dan diaconescu in direct
noapte buna sweet dreams si asteptare usoara

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

M I LOVE YOU MORE!!!!!!!!!!!!!! GOD BLESS YOU!
Buna fetele. Anka astept azi sa dezbatem filmul.
o zi buna

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetili

come togetheru meu va spune buna dimineata



sa aveti o zi frumoasa

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza fetelor

all love for M and for u

sa aveti o zi senina.
lisa, anka asteptam sa dezbateti filmul.
purple inspira adanc si fii gata pentru marea intalnire!

iona..nah..tu tot pe la vecini, ce pot sa iti urez mai mult de atat

finico ce elegant ne zice finu buna dimineata. sar'na


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna dimi fetele.
Va rog s ama scuzati pt aseara.Va spuneam ca ma doare capul f tare.Ei bine, incepusem sa scriu si la cap This is it cand mi s-a facut si mai rau...m-am dus repede la toaleta.....ma rog nu e cazul sa intru in detalii.
Ideea e ca nu am putut sa mai scriu ,ma durea capul, mi s-a facut frig m-am bagat in pat.
Ma suna al meu sa ma intrebe ce fac....ii zic ca imi e f rau cica: Te-a bulversat filmul? ,, daca ar sti el saracul......
Faza cea mai tare a fost ca am adormit inaintea copiilor, in conditiile in care al meu zotz nu era acasa.M-am trezit pe la trei.....luminile stinse, peceul oprit....io zic: copiii!!!!Ii caut la tacsu in camere...nu erau..ma duc la ei si dormeau amnandoi asa frumos....
Io atat tin minte ca l-am rugat pe Luca sa ia pijamaua pe el,mama denaturata ce sunt....bai da` ce rau mi-a fost....
BRB

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

anka sper ca esti mai bine azi

purple fi pe faza cine stie poate vine

lisa am fost cu vecinii asara la tine si era totul incuiat..am sperat ca poate cuscubeta portarului va fi deschisa

mj plssss nu-l mai expune pe come tugetheru toata ziua ca am un chef de lustruit....geamuri

oana

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mi-e mai bine Iona azi, Thank God.
Purple pregsteste-te ca azi te loveste si pe tine aroma

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello ,

daca ajunge sun la OTV si diseara acolo ma vedeti. Vine domnu' Dan dupa mine cu avionu'
Cica azi, cica maine..cine sa mai stie? Cat credeti ca rezist la emotiuni? daca ma apuc de si pe cand vine curierul sunt gata?




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

vai Iona...imi pare rau ca nu era nimenea, dar stii unde imi straluceau okii...
mey dar oare unde s-o fi dus portaru'???..el trebuia sa fie la datorie....oricum , nu cred ca incapeai cu toti vecinii in cuscubeta.......dar azi puteti veni ca ma gasiti acasa...si am loc pentru toti....
puple, pt tine voi da diseara pe OTV......sa vad in ce stare te-a gasit BaV....

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ankutza pune-te repede pa picioare ca avem nevoie da tine acilea vezi pune-l pa blueshirtu' sa-ti descante, sa-ti faca un masaj ceva, ai grija ca trebe sa fii in forma maxima
mey iona sa-nteleg ca le-ai lustruit.... geamurili la ai 2300 de vecini si tot mai vrei??? duuuuuuuuuuuammneeeeeeeee da ne.........obosita mai esti
mey io una ti-am mai zis BEAT IT da langa come togetheru' meu, vezi ca nashica e pa faza si imediat ma informeaza

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput