Goldie Pants - 18

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona ti-am zis eu ca BaV trezeste senzatii si te face sa simti si sa faci..surprize, surprize
purple fa provizii de oxigen

mj si maine ai scutire de la 14.00-22.00? parca asa retin...

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

nu v-am pacalit doar ca am gresit adresa...nu stiu cum am ajuns la lisa si ea nu-i asa ca ne-am intors acas la

NB

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey purple oxigenu ca oxigenu
da pana vineri io zic sa incerci si asta


nashico programu meu e asa:
joi dimineata party, invoire 14.30-22.00
vineri toata ziua party, incepe weekendu ce naiba, seara de la 22.30 parca This is it=invoire de la 21.00, cand vin da la film daca mai e party contati pa mine
sambata dimineata pana pa la 15.00 invoire, seara party
iti timit pa pm telefonu meu daca e ceva grav, duamne fereste suni, just call my name and I'll be there

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ok, am notat programu'
da tel incoace ca daca iona mai ia decizii de astea sa plece cu gaska, vezi ca tre speculate la secunda, ca apoi.....nu se stie

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico pa mine nu ma-ntereseaza vecinii lu iona, mie come togetheu' mi-ajunge,tu doar ma anunti daca sa da cineva la fundu lui cat io nu-s p'aci dupa aia ma okup io

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ok, o sa fiu antena la tot ce misca pe ici

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

asa nashica da ai grija ca fundu lu come togetheru e forbidden si pentru tine nu care cumva sa-ti intre neuronu'n revolutie ca stiu io acu cu ce sechele ramasesi da la BaV si sa auz ca chiar tu te-ai dat la el ca rupem pretenia urgent

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

nu tine finico neuronu meu la asa tinerete si emancipare....daca ma tinea nu ma lipeam eu de ebony
stai linistita ca foar am zis ca increderea e albastra, nu?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:


acu ca am stabilit noi ne retragem, io iti zic noapte buna nashico si come togetheru iti zice si el, noapte buna ca esti si nashica lui



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Noapte buna mj-itzelor,

daca vine maine BaV sun la OTV, atat va spun.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput