Goldie Pants - 18

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

stati nu plecati venim

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

am inteles aluzia
oxigenu mai tarziu, acu punem o dedicatie pentru ankutza, nashico ar fi bine sa nu te uiti



ankutzanu e defilare e just for you

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona vrei sa zici ca vii cu toti vecinii? wow...facem loc imediat sa pofteasca baietii sa facem cunostinta cu ei...

anka, lisa, purple...unde sunteti????

finico, ciupeste-ma sa nu cred ca visez...vine iona cu vecinii!!!!

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Cred ca iona ne-a pacalit




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

hai sa o vaz si p'asta iona sa-si expuna toate fundurili io nu cred, pana nu vaz
mey nu stii ca lisa e la film??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

iaca nashico oxigenu pentru tine dac-o fi sa ai nevoie purple io zic sa iei si tu o gura ca daca totusi ajunge BaV maine




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

pe la orele 11.23 suna telefonu..un domn cica nu stie pa unde vine strada astaii esplic fain frumos...am luat 2 doze de oxigen dupa care ies afara sa-l intampin moamaa si ce ploua..ajunge o masina cu nr. de buc....se da jos din masina si vine catre mine tinand un pachet in manain cateva secunde e in fata mea dau semnatura si mi-l plaseaza in bratecand am ajuns in casa m-am rezemat de usa si am strans pachetul la piepturili mele sa simta cum bate imimioara mea pt.el...m-am asezat in fata PC-ului cu pachetul pa birou am mai servit 1 doza de oxigen..nu aveam curaj sa-l desfac..intr-un final am facut-oam gasit un DVD si cutiuta cu surprizaam pus-o din nou pe masa iau inca o doza de oxigensi incep usor sa o deschid...m-a intampinat o aroma placuta....in momentul cand am pulverizat si a facut cunostinta cu pielea mea m-am izbit de o aroma foarte puternica(parerea mea)dar pe masura ce minutele se scurgeau a inceput sa emane caldura,pasiune si senzualitate...ce s-a intamplat mai departe ramane intre noi doi...despartirea a fost greanoroc cu veciniiacu il asteapta purplein 2 zile si pt.mai multe zile va fi in mainile eidupa care isi va lua zborul spre stapana sa

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

no iona pentru asta te iert daca m-ai pacalit cu vecinii la party....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona asta chiar fu serii
multumim ca ne-ai impartasit din experienta ta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Iona erai ultima mea speranta ca nu o dai si tu in boala BaV..inainte de a ajunge la mine
De acum dorm cu oxigenul in ureche




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput