Goldie Pants - 18

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

prezent
mey nashico te pomeni ca ti-o fi fost dor da mine ie-te pana la 14.00 am chiulit
mey da mie una nu mi-e clar de ce curieru' face doua zile pana la purple vorba ei....merge pa jos??? ziceam ca-l am si io pa BaV acasa-n weekend

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Daca vrei il pun tot vineri inapoi, desi nu garantez ca ti-l aduce pe sambata.

Mai...nu trebuie sa treaca muntii si de aia e 2 zile?
Iona, sa nu te superi..nu cu tine avem treaba




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi clar ca mi-a fost dor finico....si de iona mi-e dor cand e prin vecini si de voi toate

purple..cred ca maine ajunge. n-are cum vineri..ca ei zic ca in 24H livreaza oricunde in tara. eu zic sa te pregatessti pt maine....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey io nu-s de vinamai bine-l trimiteam cupe mures si ajungea mai repede ..poate a gresit...l-am trimis tot cu firma care l-a adusstie oana

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

mey io nu-s de vinamai bine-l trimiteam cupe mures si ajungea mai repede




Nu pe apa, ca nu stiu sa inot




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

am eu un feeling ca il primesti maine purple

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico io credeam ca doar da mine ti-a fost dor ma faci geloasa
mey iona nu zise nimeni ca e vina ta, duamne fereste, doar m-am trezit si io intreband
purple acu daca o veni vineri tine-l pana luni o fi vreun semn ca BaV vrea sa stea in weekend la tine, asa ca tot ziceai tu la-nceput ca nu-l vrei acu ie-te el te vrea tot weekendu
mey da cu ankutza ce e a cerut invoire?? ca sa stim ce avem da facut

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey, tu esti the only one for me...finica unicat! asa ca jos palaria

anka, a fost film, ne-a zis cum a fost..si a disparut

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pai si noi ce facem acilea nashico party or not party??? ca sa stiu daca e cazu sa ma retrag tu ce program ti-ai facut???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

eu...program de party....da vad ca nu se baga nimeni sa incinga treaba acilea nitel...
eu is aia mai cuminte, deci nu ma poci arunca la chestii hot, ca zice ebony ca mi-am pierdut uzul ratiunii...asa ca astept sa propuneti vreo gura de oxigen..ceva....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput