Goldie Pants - 18

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Aoleu...vine pe jos curierul?

Oxigenati-va bine cele care mergeti la film azi, sa fiti "strong", ca noi vom sta in asteptare




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

liniste p'aci...

purple ai emotii? o sa vina BaV sa te cucereasca si o sa uiti de nervii de azi.

anka, lisa...asteptam pareri.nush de ce simt ca vor fi unanime cu ceea ce gandesc si eu in clipa asta, desi n-am vazut filmul si nici criticile din presa

iona banuiesc ca esti in parametrii, vecinii is toti la apel?. BaV-ul ti-a dat alt feeling cu privire la vecinii tai? Nush.....poate ii simti mai intens si mai...si nu mai faci fata, si ne mai dai si noua cate unu, macar

mey mj ti-ai luat invoire de la 14.00-22.00...da pana la 14 ce facusi?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Fetele tocmai m-am intors.
Ma doare capul la greu prin ce emotii si sentimente am trecut.Ceea ce mi-a fost dat sa vad astazi este extraordinar, si Doamne ......erau doar niste repetitii.L-am vazut pe Michael facand ceea ce i-a placut cel mai mult pe lumea asta sa faca: sa cante si sa danseze.Si a facut-o extraordinar.fetelor am plins si la prima( mai putin), dar la a doua vizionare .......a fost dureros.Dureros ca s-a terminat.
Sunt multe de spus.Am vazut Omul Michael,i-am vazut bunatatea emanata prin toti porii,Doamne cate sunt de spus.
Va pup

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anka . exact ce ziceam si ce am scris la topicul cu filmul...gand la gand cu bucurie....

asteptam sa ne zici ce ti-a placut cel mai mult. costum, gest, pasi de dans....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Oana mi-a placut ca s-a implicat in absolut tot.Nimic nu a fost trecut cu vederea: un sunet, o nota, lumina,filmarile 3D.Ortega i-a cerut parerea in toate, oricum spunea M ce nu e bine.Costume ....nu imi place nici sa ma bati costumul cu pant orange, mi-a placut cel cu camasa rosie si albastra pe deasupra...dar arata fenomenal vreau sa va spun in costumul negru unde ii invata pe dansatori fig din They don`t care about us......la un moment dat nu ieseau niste note la The way you make me feel, si era imbracat in negru...Duamne arata fenomenal.
Sunt convinsa 100% ca nu s-au fol dubluri, Joe nu-si cunoaste baiatul clar.A fost M tot timpul si a cantat live.
Ortega tot timpul a vb frumos cu el, la un moment dat i-a spus Sir.Avea grija sa bea apa, sa ii fie bine, sa aibe sunetul in casca cum trebuie.In thriller la final ramane intuneric pe scena...Ortega roaga baietii sa aibe grija de M sa ii aduca lanterna....si multe

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anka cred ca repetitiile astea sunt mult mai mult decat concertul in sine, ce urma sa fie. ohh, abia astept sa ajung sa il vad. cand o sa apara dvd-ul cred ca o sa il vad de 1000 de ori

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Da oricum era mult mai mult de vazut.Omul asta a lucrat cu cei mai buni:de la dansatori, la regizori.Toti au fost crema.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anka simti ca s-au asezat oarecum lucrurile? sau abia peste 2-3 zile o sa ai o idee despre asta. ziceai ca ai sentimentul ca o sa fie altfel , mai trist, dupa film...cum e?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Da am un sentiment nasol.....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Anka...nu scrii si la sub. filmului putin? ca poate altii nu citesc aici; si opinia ta conteaza

Faptul ca l-ai vazut de 2 ori una dupa alta e ...pfuuu...








www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput