Goldie Pants - 18

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetili

mey pentru fetili care mergeti azi la film, noi va uram vizionare placuta, fiti cu okii-n patru sa fiti curajoase si nu plangeti prea tare
uite io si cu come togetheru' va servim cu un toxic



atentie azi suntem invoiti, oricum am un feeling ca n-o sa prea aveti chef de party va reamintesc ca cine se da la come togetheru’ meuva avea de-a face cu mine

mey ankutzo astia da la Utv au transmis ceva ca io pana pa la 2.30 cand am cedat n-am vazut nimik

o zi usoara va dorim

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza buna fetelor.... sa fie o zi buna, mai ales spre seara
love more and more M and all u

mj si cu mare drag primesc florile de la tine .am notat invoirea

purple....cum stai cu emotiile? si BaV si This Is It...da tu ai metal goldie, esti pe maini bune si puternice

lisa si anka sa fiti in forma diseara si aci stau cu ochii in black phantero pana veniti sa povestiti...o sa fie tarziu, da acolo o propozitie macar.....

iona cum e despartirea de BaV? daca la intalnire ai fost asa zgarcita in cuvinte.....acu nu imi inchipui ce ne spui

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

..am avut o dimi dar acu ii fac bugaju

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Neata fetele.....
Nu am vazut nik azi nopate, nu pentru ca m-am culcat ci pentru ca nu stiu....nu am vrut.
M-am trezit la 2 cu un sentiment ciudat.....pur si simplu am refuzat sa deschid teveu.
Mi-am imaginat altfel ziua de azi...da am un sentiment de gol,de sfarsit.Sfarsitul " a ceva".V-am zis zilele trecute sa lucrurile pentru mine se vor aseza azi dupa film....dar am un presimtirea ca e sentimentul " al sumbru" nu ala pe care il doream io. Vedem.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

fetele astazi de 10 seara este ed speciala Oprah Remember Michael Jackson...yupiii
Edit : pe Euforia

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

sar'na de pont anka. eu zic sa mergi cu inima deschisa la film si sa gandesti optimist. desi o sa doara putin, dupa cum am mai zis, sunt sigura ca o sa il iubesc mai mult si muult mai mult dupa. cred ca o sa fie ca vaccinul, te doare putin cand te inteapa, da poi te protejeaza for all the time. .

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Anka

Iona - thank u . Mai vad eu maine cum si cui mai multumesc dupa ce ma loveste in freza.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Anka
Iona - thank u . Mai vad eu maine cum si cui mai multumesc dupa ce ma loveste in freza.


Purple, ma gandeam ca poate iti ajunge astazi...... sper sa nu te loveasca prea tare in freza....sa mai poti articula si tu vreo 2-3 vorbe......ca nah...esti ultima veriga din lant si suntem curioase.......daca esti pe aceeasi lungime de unda cu noi sau...

Anka sper sa ajung sa mai prind si eu macar o parte din emisiune...

Oana...si eu cred ca nu se va termina aici...cel putin pt mine...desi asa am sperat...ma incearca un amalgam de sentimente acum, de nu mai stiu de mine....

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

purple a plecat BaVu spre tine...dar nu ajunge numa pe vineri

anka

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj, draga ai promis aseara ca azi intretii atmosfera......multumim pentru incurajari.....dar da-mi si tu ceva oxigen, toxice si stupefiante sa ma intaresc pana diseara....

mey, pentru azi nu mai am nevoie de belet de voie la party, da?...ca l-am cerut acu vreo 2 zile...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput