Goldie Pants - 18

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

purple o sa astept cu sufletul la gura emisiunea domnului

lisa deci party se tine la tine?....cat despre cuscubeta faceam cu randu

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili io una vreau sa cred ca intalnirea lu purple cu BaV bate recordu da audienta la OTV, io una am de gand sa intru in direct, asa sa faceti si voi ce naiba ne facem si noi vedete c

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

MJ azi sunt bine.Apropos de vedeta uite ce-am ratat io ocazia ieri.Ieseam de la film cu okii plini de lacrimi si in fata noastra unul cu camera si un reporter sa ne bage microfonul in gura.Duamneee noroc sa fix in fata noastra era un paravan si ne-am inghesuit acolo.Si cum stateam noi asa , trece un Michael pe langa noi.Il ia p-ala la intevievat si noi tzusht pe langa el.Reporterul il intreaba" ce-ai simtit cand ai auzit ca a murit MJ?".Duamneeeee this is it tot ce poti sa intrebi????

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mj vrei sa stii secretul ne...oboselii mele?

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Fetele hai sa va mai dau o idee.Ia uite ce am gasit.Sa stiti ca io imi fac.De fapt il stiam mai demult da uitasem site-ul.L-am gasit asa ca vi-l arat si voua.Io ma duc la bijuteriile din zona sa ma interesez care mi-l poate face.sunt hotarata.Nu stiu daca sa las BAD pe inel sau sa scriu altceva.Un FOREVER MJ ( MINE) nu stiu....idei????Lisa ??? ma pupi? Veeeezzziiii
http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendID=38087039&blogID=61898348&MyToken=26512d24-c48a-4d99-922b-21ef010a568f

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ankutzo te vedeam si noi la teveu cine putea sa vorbeasca mai frumos despre M decat tine cat despre intrebarea reporterului......daca atat poate ....ce sa-i ceri???
ia uimeste-ne mey iona care e secretu ne....oboselii tale

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

vai anka......vreeeeuuuuuuuuuu si euuuuuuuuu.....unde iti faci?????...si inel si bratara vreau...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Lisa ma gandeam io ca te dau pe spate
Mey io o sa ma duc maine prin zona pe acilea sa vad care "poate sa ma incurce" si iti zic.
MJ chiar nu aveam chef de ala.....eram asa bulversata si nu eram in stare.....cand am vazut camera mi-a picat fata.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Lisa ma gandeam io ca te dau pe spate
Mey io o sa ma duc maine prin zona pe acilea sa vad care "poate sa ma incurce" si iti zic.


pai anka.....orice are legatura cu BAD ma rastoarna cu roatele in sus...
...eu la mine am mai cautat cu alte ocazii , dar nu am gasit niciunde sa prelucreze argint.......

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili deci io cu camasa nu mai sunt asa razna daca voi va faceti inele nu??? mey io mi-as face o bratara cu multi MJ agatati de ea (ca la cate bratari port deja una cre ca mai merge, pentru M, nimik nu e enough) asa ca ankutza te asteptam cu informatii

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput