Burtici cu flori de liliac de mai-iunie 2010 (13)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rosanne spune:

Buna burtici

Am sters link-ul catre contul cu poze....daca vreti, am sa sterg si contul de pe prima pagina, si toate detaliile sa fie trimise pe PM.....dar daca vreti ca fotografiile sa nu fie publice ar trebuii ca fiecara sa intre pe contul comun si sa faca albume private.....si cine doreste sa le vizualizeze sa introduca parola......

Daca mai aveti vre-o varianta....poate mai buna decat a mea, eu sunt deschisa la schimbari.



Roxy 12+ cu Natalia


www.r.studio-x.ro/" target="_blank">Site-ul meu

www.studio-x.ro/" target="_blank"> Site-ul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rosanne

Buna burtici

Am sters link-ul catre contul cu poze....daca vreti, am sa sterg si contul de pe prima pagina, si toate detaliile sa fie trimise pe PM.....dar daca vreti ca fotografiile sa nu fie publice ar trebuii ca fiecara sa intre pe contul comun si sa faca albume private.....si cine doreste sa le vizualizeze sa introduca parola......

Daca mai aveti vre-o varianta....poate mai buna decat a mea, eu sunt deschisa la schimbari.



Roxy 12+ cu Natalia


www.r.studio-x.ro/" target="_blank">Site-ul meu

www.studio-x.ro/" target="_blank"> Site-ul nostru


Se pot seta albumele sa fie private si doar cine are parola, logata poate sa le vada. Noi la clubul scutecelor asa aveam dintotdeauna.

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda...
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!
Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Aprinde o lumanare in memoria Almei.
Viata merge inainte...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_or spune:

AYLA, eu cred ca prezenta Almei e un semn ca totul va fi bine cu bebelusul Ti-am trimis un pm, mi-am amintit ceva legat de amniocenteza ce cred ca ti-ar fi util.

ROXY, multumim mult! Cand o sa am timp o sa pun si eu poze.

Monica, mami de Luca si 9+
Doamne, ai grija de minunea din burtica mea!

"Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate: dragostea nu pizmu ieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie, nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau, nu se bucura de neleguire, ci se bucura de adevar, acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul. Dragostea nu va pieri niciodata." (1 Corinteni 13)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Neata mamici,

Roxy multumesc mult, varianta asta e cea mai buna cu albume private in contul comun. asa avem si la scutece.
Ayla
am o gramada de treaba azi asa ca va pup, o zi frumoasa

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

buna dimineata dragele mele
aseara mi-a fost cam rau...am mancat niste popcorn si la vreo 2 ore cam asa le-amnu mi s-a mai intamplat pana acum
Ayla imi tr si mie PM cu siteul de poze, daca esti draguta
va doresc un inceput de sapt usor si lipsit de Greturi


asa creste bebicu
7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Neata...

Moni, Laurita, lamuriti-ma si pe mine despre ce cont e vorba? Cel de pe prima pagina are doar id-ul, parola nu este facuta publica, se trimite pe PM si de ce ar trebui strers???!!

Cristina,mami de Mihaita (30 iulie 2008) si 10+

Bazar pentru Bogdan
Bazar pentru Sebi
Bazar pentru Mihaita
Bazar pentru Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Cristina era link acolo direct catre pagina si atunci nu mai era nevoie de parola si nimic, le puteai vedea, doar ca nu le puteai sterge sau uploada ceva. dar acum a sters Roxy

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Acum m-am lamurit si eu cu contul de poze..e prea devreme pentru mine...

Ayla,eu cred in " semne de genul celor povestite de tine" . Si asta fiindca am experimentat si eu candva ceva asemanator. Sunt sigura ca Alma , de sus, vegheaza asupra voastra.

EU ma lupt in continuare cu greturile...

Cristina,mami de Mihaita (30 iulie 2008) si 10+

Bazar pentru Bogdan
Bazar pentru Sebi
Bazar pentru Mihaita
Bazar pentru Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Buna dimineata fetelor!
In weekend nu am avut timp sa intru si sa va citesc, dar recuperez.
Cristina- m-am programat la Medlide la o eco de trim I la dr. Steriu. Miercuri cand ma duc voi avea 5 sapt si 4 zile, se va vedea ceva la eco? (dr mea ginecolog spune ca la transvaginala se vede de la 5 saptamani). Tu stiu ca ai fost la ei, cate saptamani aveai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

Ayla eu nu o sa spun decat ca pt mine una esti un exemplu si ai tot respectul din partea mea, ai avut o lovitura fff grea ,"ai cazut, te-ai ridicat "si ai mers mai departe , cu siguranta Alma va avea grija de bebelusul din burticasi va fii totul bine
numai bine iti doresc si astept si eu siteul de la tine
am vazut si o pozica cu tine si esti pur si simplu SUPERBA!!!!

asa creste bebicu
8+

Mergi la inceput