Goldie Pants - 17

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna fetili
Scuzati intarzierea da` fac si eu un ban gramada.
Ca tot stau acasa si " gadil pisica" am o comanda de niste fete de masa pt un restaurant.Mie imi place sa cos la masina si daca tot s-a ivit ocazia sa fac 100 de buc am zis de ce nu?Nu e mare lucru da` sunt niste bani.Si pentru ca italianu` le vrea repede io dau zor.Maine am cursuri la facultate , luni si marti sarbatoare...sa ca musai sa le termin vichendu` asta.Mai bag un oki la voi.
Va pup .
MJ
Oana ia zi, cum e esti speechless sau....?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
lisa, pot sa-mi pun si io posteru' cu BADu tau ca cu come togetheru' nu are


mj.....pana iti faci cu come togetheru'...iti dau voie sa pui posterul cu BAD........ ca nah.. oricum originalul e la mine...

oana...vezi daca ai trimis neuronu la spa? .....asa cum iti mai controlezi emotiili?

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

aci sunt...si nu pa mut.

lisa, neuronu l-am trimis inainte.....pana azi dimi a fost la spa...ca sa nu tzopaie si sa agite mansarda.

anka atunci da-i de zor

treaba cu BaV...voi nu ati zis nimic...pana nu ajunge la toata lumea...asa ca...desi am incap....nu scriu nimic nici aci nici pa blog...nu? desi o sa ma cam ia gura pe dinainte....ca nah...blonda fiind...

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Oricum, situatia e compromisa...NU o uit pe LISA cu (virgula) castelul ei din Franta..dar nu a spus nimic, nu?




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashica pai nu e corect ce io n-am zis chiar nimik?? da' nici ankutza?? da' nici lisa??? da-o-ncolo da treaba ne tii asa cu neuronii-n soare ori nu ti-o placea???
ankuta ce sa-ti fac???, romanu' are o vorba "buna ziua mi-ai dat....belea ti-ai capatat" hai trage tare acolo, harnicutza
lisa multam', am pus posteru' promit sa n-am niciun gand necurat...


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

pot sa va zic doar atat acum....caam analizat ceva vreme cutia...simteam o aroma fina..am desfacut..am prizat capacul o vreme....apoi am avut curaj sa dau puff pe mana....si de acolo.... am dat drumu la MJ.....si "I just can't stop loving you" e tot ce am auzit....ca dovada ca....am plans. nah....asta sunt, am plans de emotie....de multe.


mai mult....dupa BaV tour...ca nu e fair play acu..sa zic tot



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashica hai ca am revenit mi-am dat seama ca ai inteles gresit am zis ca p'alea necenzurate le zicem dupa ce se incheie BaV tour, nu???
hai zi-ne si noua ceva, acolo....

cred ca am scris cam in acelasi timp, nasica

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

o sa postez mai incolo pa blog.....si aci fac rezumat succint..daca vreti...nah


mai finica..cum faci tu mereu de ma tragi de limba? hhaaa?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oana am gresit distantasunt 143 da' tot putini..cine stie poate dau o tura..sa vad ce faceti

purple pe vecini i-am anuntat....ca ne-au taiat apa........asa ca tre sa ne orientam la vre-un party cu jacuzzi,piscina..care se ofera?ne primiti pa toti?

anka si eu cos de azi dimi la perdele si draperii..boala mea le-as schimba in fiecare luna


am achizitionat si eu bravo




www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:


nashica


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput