Goldie Pants - 17

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:


asa te asteptai sa fie?


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n


asa te asteptai sa fie?



ce?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi la ce bagasi tu ochii aia asa mari? citisi de BaV pa blog? si asta te intrebam..asa ti-ai imaginat intalnirea dintre BaV si neruonu meu blond?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashica pai cum pot sa-mi imaginez io intalnirea ta cu Bav?? io nici p'a mea nu mi-am imaginat-o
imi place cum ai scris
asteptam continuarea
iti dai seama ca e la discretia ta tot uichendu'
sa vedem ebony acu ce-o zice

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ebony...sper sa nu zica ca m-am dat la parfumu lui...asa ca ii arat sticlutza si pachetu'...

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oana........am nevoie de mult mult oxxxiiigennn ca sa rezist pana marti

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

anka, spor la treaba.
mey oana, inteleg ca BaV te-a cucerit si pe tine.....si acum you just can't stop lovin' it...ce te faci cand va despartiti luni?.......daca ai plans la intalnire, nu stiu ce reactie vei avea la despartire...
iona, purple...tineti-va bine.....ca saptamana viitoare vine peste voi...


www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa m-a cucerit clar, insa la despartire cred ca va fi mai usor, o sa raman cu amintirea si asta o sa ma ajute. am purtat azi un ceas cu curea de piele (ceasurile sunt slabiciunea mea, fac colectie)....si s-a impregnat in ala ....asa ca o vreme...o sa il mai simt

iona eu zic sa te pregatesti bine....ca tu, daca dai de BaV, la cum tot umbli prin vecini si cauti centuri...cred ca o sa fie dificil sa ii mai faci bagaju spre purple....starneste niste sentimente...asa ca ai grija

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nenica, acilea nu mai presteaza niminea
??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey nenica, acilea nu mai presteaza niminea
??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !


mj suntem cu okii la dansez pt tine

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput