Goldie Pants - 17

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashica sa visezi frumos
mey iona, hai ca iau si una toxica ce mama naibii.....

fetili sa aveti o noapte frumoasa si fetili pe la care a trecut BaV si fetili care il asteapta


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetili neaparat sa purtati palaria purple
nashica sper ca ai avut o noapte linistita esti gata pentru intalnire??
ankutza ce e cu tine??
lisa, iona, purple

thanks god is friday




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza

sper ca week-endul asta nu mai sarim peste party



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

M, I LOVE YOU!!!
buna fetele mele...
mei,cam subtirel pe aici....sper ca goldie 17 nu va fi cu ghinion...

anka, ce faci? esti bine? .... pai cine ne mai face update la michael?...de unde mai aflam noutatile?..ma apuc eu sa caut?
oana,sa ne anunti cand ajunge BaV....ca sunt stresata...
mj, sper ca ai rezolvat problema cu deadline-ul......ca sa party si noi cum se cuvine de acum....
iona, bine ca aparusi pe aici.....ma gandeam ca ne aburesti cu PC-ul... ca sa ramai in voia cea buna cu jdemii de vecini cati ai pe 2300 jackson street....
purple, sa pui blogul cu M la semnatura, sa citim si noi actualizarile....

Citat:
citat din mesajul lui danat
Fetele...nush ce or face, dar vad si eu ca s-au cam dat la fund si la celelalte subiecte.. poate nu le mai place de MJ?

dana......eu una il iubesc pe M more and more each day.......dar nah...mai trecem si noi prin emotii puternice...mai un BaV ...acusi This is it......

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

fetili...a ajuns BaV . e intreg, in siguranta....restu mai incolo

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

......bine ca a ajuns si e safe...
....fetili...iaca fusei si eu prin oras cu treburi si mi-am luat bravo special.....mei, da nu mi-ati zis niciuna ca am postere cu BAD acolo.....si inca vreo 2......relelor....
....mai este unul si cu goldie......
..oare manusa alba de ce o fi pus-o?.......sa o purtam la film?.......imi sta bine cu ea.....
ankaaaaaa ... whatzupwitu?.......ai sa vezi ca va fi bine, doar medicul nu ti-a spus ca ar fi motiv de ingrijorare, nu?...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna fetele

wow BaVu e la 116 km de mine



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

..Iona informeaza vecinii ca nu esti disponibila o zi




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona am vb cu curieru si sambata nu fac colactari, doar azi. asa ca ramane la mine BaV pana luni. am vrut sa il expediez iute, dar vad ca nus e poate. sa se consemneze ca am vruttttttttt!!!!plsssss!!!!!
luni isi ia zboru....marti e la tine. asa putini km sunt intre noi?

lisa am vrut sa te sun, am crezut ca gasesc nr pe hartia de la curier....da nu a fost asa

anka pe unde e? ce s-a intamplat cu ea?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili ce faceti???
nashicoooooo ce faci?? sper ca nu te-a lesinat BaVu mey sa aduca cineva sarurili pentru nashica
lisa, pot sa-mi pun si io posteru' cu BADu tau ca cu come togetheru' nu are

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput