Goldie Pants - 17

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

da nu-sh care e treaba cu invoirea astept sa vaz neronu lu nashica ce zice ca decat sa fiu deposedata da come togetheru'mai bine ma-nvoiesc si gata...
hai ca pana apare sa luam aci o gura da oxigen sau mai bine un toxic ca daca o fi rost da party sa rezistam




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

hai mey mj ..ca nu bantui de nebuna pe aici.....in cazul asta, bantuim amandoua......
.... lasa ca se aduna fetele acusi....
fetiliiiiiiii where are youuuu!!!!

....pana va adunati , eu imi iau gura de oxigen.... ca taaare am nevoie...



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

.....gata, eu mi-am luat ceva toxic mai intai......apoi oxigenu de rigoare......i think i'm ready now........for party...

mj, nici eu nu vreau sa fiu deposedata de BADu meu......bine ca nu trebe bilet de invoire si ziua.......ca azi o imbulinam.......duuuamneee fereste...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa da' dupa cum sta treaba p'aci parca vaz ca ne defileaza ebony

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ori ne defileaza vreo 2299 din vecinii lu iona

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj ...nu-i rau......cu costumili cele lucioase........rosii, crem si ce culori or mai fi...ebony o sa ne faca parada modei.......
...mai vedem cine urca in seara asta pe podium...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ce ziceti voi acilea....defileaza ebony??? dap...la mine pa scena, private one, n-are program sepsi extins seara asta...


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

ufff, pe ebony l-am ratat.......da nu-i nik...ne mai raman vecinii lu Iona......uauuuu 2299.......metalili lui purple, ..blue shirtu lu ankutza.......pe cineva tot urcam pa scena in seara asta...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

hai mey nashico zi-ne cun facem cu invoirili facem cerere?? cine o aproba??? ca vaz ca nici pa blog n-ai prestat am zis ca acu cu black pantheru prestezi si tu mai des mey da nu scrisesi nimik de despatirea da BaV


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

plssss fetili schimbati ora...21 de ex.......20 e ora de masa la fatuca si nu vreau sa defileze vecinii in fiecare seara....sper sa mi se aprobe cererea

PS multam ca totusi mi-ati fi lasati liber 1 din 2300..sunt totusi curioasa care

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput