Goldie Pants - 17

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza fetelor

love M and u all

oh, ce inceput de saptamana bun ne propui mj!



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna dimi fetele.
AMR 2 zile = This is it!!!
M I love you
O saptamana buna sa aveti.
MJ chair aveam nevoie de niscai oxigen , imi crapa capu` de durere .
Oana cu e cu laptopu`, e zuper ha?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anka e super de treaba domnu laptop, imi place mult de el

wow...2 zile doar... anka ma bazez pe tine sa fii cu ochii mari si atenti

iona astept sa vina curieru....esti gata?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Oana o sa fiu cu okii cat cepili.
Iona ia un calmant.Vineeeeeeee.Yupiiii

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona, purple...am expediat BaV-ul spre voi....asa ca vreti o ba, tre sa va pregatiti de intalnirea cea mare

iona maine e la tine, asa ca ai grija pe la ce adresa te ratacesti maine

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Am emotii.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna fetele

oananu ma ratacesc...adresa e aceeasi doar numarul face diferenta dar o sa fiu cuminte asta seara stau acasa sa ma pregatesc

mooamaaaa daca azi sunt cum sunt maine ce ma fac?nu cre'ca o sa fiu in state sa dechid pachetul....

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da voi ati depus cereri de invoire si io nu stiu da cine aproba cererili astea ca m-as invoi si io

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

M, I LOVE YOU SO MUCH!!
buna fetele.....cu intarziere...dar a fost o zi ffff naspa......nici macar timp sa va salut nu am avut......

mj, da dc vrei tu sa te invoiesti? ia zi.....nu vrei party in seara asta?

iona, in seara asta lasa vecinii si pregateste-te sufleteste pt intalnirea de maine...

mey in seara asta party au ba???...ca eu sincer am nevoie de neste oxigen, ca azi am cam ramas fara la un moment dat...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io vreau sa party, da nu vezi ca n-ai cu cine imi iau come togetheru' si ma duc na decat sa bantui p'aci da nebuna

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput