Goldie Pants - 17

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

deci ati aparut...a mai ramas doar anka, ea are scuza, ca ia masurili....

da de maine nu va mai scapa nimeni....
lisa...ala mare nu ma mai recunoaste, nu mai raspunde la comenzi. am jucaria mea acum, asa ca...doar pe ici imi mai au loc labutzele...

iona acu linistete-te pana marti ca altfel o sa te ia cu tremurat la intalnirea cu BaV. sau il intampini si pe el cu frisca



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Pai, Lisa...numai la defilare, sa nu uitam cum arata...nu faceam nimic altceva
Merita tinut asa in dulapul cu amintiri?






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Pai, Lisa...numai la defilare, sa nu uitam cum arata...nu faceam nimic altceva
Merita tinut asa in dulapul cu amintiri?


...no bine......hai fie.......o mica parada...desi nu cred yo ca ar uita cineva cum arata BADu meu ......ce, asta-i barbat de uitat?

oana, in cazul asta, spor la umplut laptopul cu MJ, eu le-am umplut pe amandoua ......e foarte simplu..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mj,lisa chiar va rog sa-mi dati niste sfaturi cum sa fac economie la apa ca vre-o 2 tot mi-au ramas

purple nu stii de unde si cu cine sa incepi?uite un filmulet explicativhttp://media.photobucket.com/image/michael%20jackson/bam_promotions/mjanimated2.gif?o=1559

oana cine stie poate ajunge tot luni avand un traseu asa scurt......ma duc sa i-au niste oxigen ca au inceput palpitatiile

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona nu ma starni cu camesha aia fluturanda ca de la BaV am simturile ascutite....si cine stie ce ma apuc sa fac....

poi ia o lingura de frisca sa nu scada de tot glicemia....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

sigur iona...cum sa nu......iti trimitem un PM cu tati instructiunile......de la A la Z.......

mj, deja te-ai retras ? ...ca zisesi ca maine e cea mai fucking day...de ce?...e sarbatoare, Sf Dumitru... avem inca un motiv de party ..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey pana la partyli da maine seara tre sa rezist eroic, da e a mai fucking day, da oi trece io si peste asta cu come togetheru alaturi si cu gandu la partyli da seara va las acu, dixtractie placuta si nu uitati ca de maine intra in vigoare regula cu invoirea da la party, vedeti cum faceti ca nu-sh cum va mai scap fundurili

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj sa ai cea mai buna zi de luni din cate au existat

iona sa fi in forma maine

ma retrag si eu sa imi odihnesc neuronu, ca azi m-a facut praf black panthero. u all

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

fetili ma scuzati da` io fusei la chinese food in seara asta.Venit acasa, spalat kinderi, acu` va citii si pa voi.....mey MJ multam ca ne-ai scapat...pfiuuu am scapat ca prin minune in seara asta

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetili


putin oxigen pls



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput