Goldie Pants - 17

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Na dragelor vad ca nu e razbel acuma seara...imi iau inghetata si ma duc la film cu give in to meeeeeiul. mai vin sa vad ce mai invartiti.






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da chiar asa.....nu dau nici un semn de viata? vad ca la iona nici la BaV nu ii mai salta inima...cine stie peste ce vecin o fi dat in drum spre casa

iar anka....cred ca tot masoara la blue shirt

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico io nu stiu ce sa zic
acu las ca petrecem noi na, o iesi ele la lumina pan'la urma mie imi pare rau ca odata esti si tu pusa pa fapte mari si n-ai cu cine
iaca si dirty diana's boy danseaza pentru tine nashico




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

dupe cum v-am spus am fost la partyhttp://mjjgallery.free.fr/dangerous/shortfilms/bow/039.jpg
frisca a fost la mare cautarehttp://mjjgallery.free.fr/dangerous/shortfilms/bow/010.jpg...din cauza asta nu am fost la apel...va dati seama pana am facut dus la totia durat ceva

mjca ne scapasi fundurili...de fapt ale mejeilor



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

uffff, mey fetili, da am scapat ca prin urechili acului cu invoirea.......noroc cu tine mj ca ai propus sa o incepem de maine, lunea.....ca altfel....doamneeeeeeeee nici nu vreau sa ma gandesc ce razbel faceati p'aci cu BADu meu......deci zic si eu prezent la party cu un pic de intarziere....

mey mj, tu chiar vrei camesha galbina ca a lu come togetheru?...intreb si yo......ca maine-poimaine de aud ca defilezi cu black shiny pants...
oana.....pt laptop, vezi cum te obisnuiesti cu el...ca eu parca tot la cel mare ma trag..ca deh are boxili cu care pot stresa vecinu...


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona si tu ca nu intrebi mey pai la petrecaretu al doilea dupe randu da sus te-nvatzam io cum sa-l scapi da frisca ramanea sa speli doar hainili mai faceai si tu economie la apa ca la cati ai avut de

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Oana...am uitat sa spun multumesc again pt. cd cu filmul. abia astept sa il vad, desi nu e doar frumos.


Bine ca ati revenit macar 2 dintre voi, ca eu nu lasam invoirea. numai ca, acum cautam pt iona..dar cu ea e greu tare, ca nu stiu de unde sa incep (de la care).




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey iona si tu ca nu intrebi mey pai la petrecaretu al doilea dupe randu da sus te-nvatzam io cum sa-l scapi da frisca


mey mj..........daca e la ce ma gandesc si yo.......bine le mai zici.....iona de alta data poti apela la noi cu incredere.......ca nah e criza, trebe sa faci economie...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue
Bine ca ati revenit macar 2 dintre voi, ca eu nu lasam invoirea. numai ca, acum cautam pt iona..dar cu ea e greu tare, ca nu stiu de unde sa incep (de la care).


purple.....adicatelea ce vrai sa zici acolo...cum nu lasai invoirea?...im scoteai la defilare BADu?...fara mine?...uffff, vrei sa ma omori de inima rea?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa bine ca aparusi p'aci
mey sper sa nu ajung chiar si la black shiny pants da camesha galbina chiar mi-o doresc acu sa vedem ce zice ankutza
da mey lisa , asa sta treaba cu frisca mey iona tu n-auzisi ca rezervili da apa e limitate?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput