Goldie Pants - 17

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anka...iona....lisa...imi pare rau...vad ca nu ati aparut
incepem deci defilarea....in ordinea nr de pe tricou..alfabetic adika...sa nu ziceti ca imi fileaza mie o lampa cu vreunu din ai vostri crai

primu...blue shirt a lu' ankutza....intra acusica

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

uuuuuuuuuu cine-i asta si cine l-a enervat?

http://i4.tinypic.com/23u8xux.jpg



ACEST PERSONAJ REPUNE ORDINE IN ACEASTA DEZORDINE. Oana, contacteaza-l, sa bifeze lista.
http://files.thinkpool.com/files/mini/2008/06/21/altech_240395_gunshy.jpg




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

va ajut, cum sa nu de ce aveti nevoie?

sunt foarte de acord cu initiativa....daca era ieri...mmmmmm...come together scria pe noi



mey nu-sh care e treaba cu guleru, sa vedem ce zice ankutza, ea e fashion designeru meu
cat despre come togetheru mda ar fi putut sa scrie pa voi ce sa va fac daca ati stat cu okii cascati la dansez pentru tine ati ratat okazia mooooooooooooama si mie ce rau imi pare

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili, pls
duuuuuuuuamne io nu pot sa fiu partasa la asta nu pot sa le fac asta la surorili mele intru goldie
fetili, plsaratati-va

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashica hai sa aplicam de maine seara au si fetili timp sa ceara invoire ca acu prea e din scurt

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

au ele noroc ca mi-am instalat toate programele da nu mi-am luat bookmarkurile de la opera....

dureaza nitzel mai mult pana ii gasesc pe stimabili...da nu ma las....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

uite come togetheru face un dans pentru tine nashico



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi finico daca il scosesi la inaintare...mai poci zice eu ca nu ma induplec de fetilie goldie....fie...de maine intra regula in vigoare...asa ca..cine nu specifica pana la ora 20.00 ce scrie in beletu de voie....da baietii la o tura de defilare

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

hai fetili ca azi v-am scapat fundurili
asa sa fie cum zici tu nashico


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da totusi ce-o fi cu ele??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput