Goldie Pants - 17

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashica asa am vrut sa propun si io o ora
mey laptopu asta chiar isi merita numili de black panther, vaz ca ai devenit cam agresiva de cand il ai nashico

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi e negru si lucios.......si BaV si laptoc...si mai stiu eu ce...e multe pa neuronu meu

poi eu ma stradui de zor aci cu fingeru pa touchepad...si voi nimic nimic....e grele sa il manevrez..ma stradui sa il strunesc si cand colo.....nici vorba de party.
da totusi e bun antrenamentul la finger...ca poate poate peste o vreme imi reuseste treaba cu remember the time

mai aveti 17 min

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:


fetili, tic-tac, tic-tac, treceti fugutza la apel ca io pentru faptili lu nashica nu raspund

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

eu sunt prezeanta. s-a dus vremea cand va faceati voi de cap.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

si sunt insotita
http://userserve-ak.last.fm/serve/500/11860957/Michael Jackson Give In To Me.jpg




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iaca...ca pe metal goldie il ratam seara asta.....
votezi pt intiativa purple sau impotiva ei?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

hai mey purple bine ca aparusi, iaca io si cu ankutza vrem sa ne consiliezi sa facem camasa lu come togetheru' ce zici ne ajuti???
mey nashico le cam bagasi in sperieti pa fetili astea duamneeeee bine ca sunt aci prezenta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hai mey....doar nu va da spaime neuronu meu blond? ha? vreu si eu nitica party....si tre sa iau tauru de coarne..ca vad ca voi nu va mai dezlipiti de fund...

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

va ajut, cum sa nu de ce aveti nevoie?

metalu' e obosit, ca a dus-o pe ankutza pe la doctori saptamana asta. asa ca..va multumiti cu black shirt.

sunt foarte de acord cu initiativa....daca era ieri...mmmmmm...come together scria pe noi




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:


lisaaaaaaaaaa
ankutzaaaaaaaaaaa
ionaaaaaaaaa
mey fetili daca tineti la baietii vostri, bagati fingeru aci si dati cu subsemnatu la prezenta


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput