Goldie Pants - 17

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

stai sa vedem si fetili ce zice poate mai este si alte propuneri
cat despre duamna barza nu-ti fa griji nashica tre sa scoata ea ciocu de undeva pana la urma dai tu de ea
da noi luam putina pizza si o condimentam cu ceva toxic ca tot adusesi vorba




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iar v-ati dat la fund? e ultima gura de oxigen inainte de ziua de luni...

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da pa voi numai artileria grea va mai scoate la apel?

iona sa te prega...ca acum am facut comanda pe net la curier..maine pleaca BaV spre tine...asa ca la relanti cu dixtractia sa nu fi obosita tare

purple, am pus in pachetul ce pleaca la iona si la tine si dvd-ul cu filmul, zilele astea o sa il vad si eu cap coada....in varfu patului, la laptoc.

anka ai inceput sa ii iei masuri lui blue shirt pt camesha? da il masori bine bine...nu gluma..

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

am ajuns acas'

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io acilea sunt da' cu cine naiba sa party


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi ia sa scoata toata lumea pe masa biletu de prezenta, daca nu invoirea....sa stim cate pahare de sampanie sa comandam

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashica bine zici
cine nu e prezenta si n-are invoire isi pune baiatu la bataie o tura ha? ce ziceti??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

eu votez pentru...oricum sunt singura cu unu..inca

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

si de fapt am vrut sa zic "isi pune toti baietii la bataie o tura" si sa nu ziceti ca incepem cu mine ca nu se pune de azi intra regula in vigoare odata cu trecerea la ora de toamna sau de iarna pardon

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey iona...ai ajuns acasa sau in vecini?ca e un amanunt important

daca pana la 20.00 nu dati semne....eu dau play la defilarea cu baietii fetelor absente nemotivatttt

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput