Goldie Pants - 17

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili va facurati griji pentru mine duamne fereste mey am fost la alt party na ce sa fac
ankutza vreau camesa lu come togetheru' galbinu al mai galbin io am cautat da' n-am gasit nimik sa ma satisfaca ma gandeam sa ma duc sa o fac pe comanda da' na e mai greu de esplicat modelu' daca tu zici ca iese io ma bag I'll have faith in all you do

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello again

bine ca aparusi finico ca deja ma gandeam cum sa dau de tine. cat despre treaba cu defilatu lu come....nu aveam ganduri necurate....ma gandeam doar ca daca are el p'aci atunci inseamna ca si tu esti in zona, in siguranta.....

se pare ca toate ati fost pe la diverse party-uri....asa ca eu am stat cuminte si am primit un cadou. my M (sotzu) mi-a facut cadou un laptop...ca de cand il asteptam. (pe PC are de facut el desene si proiecte 3D si a zis ca sa nu il mai bat la cap, sa imi umplu laptopu pana la refuz cu MJ). asa ca.....azi am toate motivele de party....va bagati?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashica inseamna ca ai fost cuminte
io una si cu come togetheru' meu zicem prezent tre sa-l botezam pa laptopu tau, nu??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Wow Oana ce tare esti....pai asta chiar e motiv de party.....
Da ` ma gandeam acuma...daca p`asta l-am umplut ...imi ia si mie altu????Neah nu mai vad altu`
mey Mj tu pe bune vrei? Io nu am mai facut camasi...recunosc....poate fac una blue de proba si daca iese, ma bag...asta ca sa nu ma injuri daca nu iti place.treaba e la camasi ca sunt putin kkcioase la gulerul ala....mare smecherie nu e da` io am fixatii si daca nu imi iese cum vreau am senzatia ca-s a mai tantaloaica din lume

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

mey Mj tu pe bune vrei?


mey ankutza VREAU , imi zici cand te simti pregatita studiaza modelu si-mi spui cand sa ma prezint la masuratori da sper sa fie anu' asta poate ne ajuta si purple??? ha? ce zici purple te bagi??? pls io cre ca e mai simpla decat o rochie de gala

mey vreau sa mi-o fac cadou pentru implinirea a omie de mesaje, io zic ca merit nu??
nashico, incepem??
hai cu o gura de oxigen, ca sa ne intram in mana






www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi incepem...eu sunt gata

vreti sa imi botezati laptopul?ok....hai....propuneti

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashico, tre sa-l cunoastem mai intai, zi-ne despre el...e mic, mare, ce coloare are, ....sa vedem cum prestati together mai intai

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

e numa bun pentru mine, nu e mic, e potrivit, black, toshiba...si cel mai important....e al meu.
am zis ca atunci cand raman insarcinata o sa vreau musai laptop, din comoditate...ei bine, acu my M mi-a zis ca nu mai am nici o sansa sa ma sustrag...musai sa vorbesc cu barza...

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashica, hai ca daca vaz barza p'aci io o trimit negresit la tine da na tre sa o ajuti si tu
io propun lu laptopu sa-i zicem "black panther" ce zici??


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi daca votati for this....atunci asta sa fie

fac cinste cu niste ca de oxigen va ocupati voi.

cat despre doamna barza....s-o trimiti negresit, ca la fax vaz ca nu raspunde, online nu e niciodata....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput