Goldie Pants - 17

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi bine, se modifica ora...acceptam 21.00..cu cererile, faceti cum credeti...ca nah..eu piciu' sa fac regulili nu mere.

finico...ce pana mea de blog sa fac ca azi am avut zi de circ ca la balamuc pe ici pe scara...s-au certat vecinii si eu neuron blond ma uitam ca la ping pong.da ti-e clar ca acu cu black phantero la purtator....o sa scrijelesc pana mi se rupe fingeru'


iona cum stai cu emotiile?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nahico, iaca ma bate gandu sa demisionez d'aci da la goldie pai ce party trageam noi odata he he e mult d'atunci oricum raman cu okii lipiti pa blogu tau sa nu carecumva sa crezi ca scapi

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey gagici ce faceti voi pe aici?Ce invoiri cereti voi, ca io nu pricepui?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hai mey finico cum sa demisionezi? ha? nu accept demisia...poi stabiliram ca facem party de la 21.00...si pana atunci ne incalzim...pana se aduna toate fetili....

hai te rog eu din sufletu meu de blonda....n-ai puterea sa ma refuzi....plssss

anka...cica atunci cand nu ne putem prezenta la party sa cerem invoire la goldie...sa anuntam

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey nahico, iaca ma bate gandu sa demisionez d'aci da la goldie pai ce party trageam noi odata he he e mult d'atunci


hai mai mj......cum sa renunti la goldie?..si asa suntem o mana de fete....mai pleci si tu.....ciu ciu partyuri...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Aaaaaaaaaa acu pricep.pai daca e vb de party pai sa ne dixtram
Mey MJ-ule tu di ce vrei sa demisionezi?Nu iti mai place de noi?..Iti faci subect separat? Pliiiizzzzzz

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
anka...cica atunci cand nu ne putem prezenta la party sa cerem invoire la goldie...sa anuntam


oana...mai completez eu, ca nu ai spus tot......
anka, in cazul in care nu ceri belet de voie cu motiv intemeiat de la party.......iti luam MJii din dotare si ii punem la defilare p'acilea......da' nu ai citit regulile de ieri?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Io vreau sa te inbunez si io-te dedicatie pe melodia ta cu toti mejeii nostri (aproape toti)



www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey Lisa mersi de lamuriri, nu pricepusem faza.Cre`ca de la mancarea aia chinezeasca nu am compilat corect

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Si iti mai dedic ceva



www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput