De unde pot cumpara ceai Zein?

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

Am luat si eu Colon Help - o cutie. Nu am slabit mare lucru, dar m-am simtit bine. Mama mea a facut o cura de 3 luni cu acelasi produs si a scapat de problemele digestive.
Cred ca fiecare organism reactioneaza diferit la aceste suplimente.
Va urez bafta in continuare si la cat mai putine kg


Andreea, mamica de Anastasia

http://community.webshots.com/user/Siutaa?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Fetele,stiti cumva daca acest ceai Zein se poate cumpara si din alta tara?Ca am inteles ca nici o firma din Romania nu face trimiteri externe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andraaasss spune:

ceai zein se poate cumpara de la orice farmacie Dona !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acmali76 spune:

Voi chiar ati avut succes cu acest ceai?

Eu prin vara am incercat sa slabesc ca la carte, am fost mi-am facut toate analizele si medicul endocrinolog (care e si nutritionist) mi-a recomadat o dieta cu mancat din 3 in 3 ore si ajutor - Reductil.Am slabit 2 kg in prima saptamana si cam atat.

Este adevarat ca n-am putut manca din 3 in 3 ore; era cam aiurea in timpul serviciului si mai ales in sedinte; nu puteam sa imi scot iaurtul sau morcovii pe masa.

Cred ca pana la urma tot vointa si sportul ne vor ajuta.

Eu acum am luat o pauza, ca incerc de bb, dar dupa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellinia

Ilary, pacat, la cati bani costa o cutie ... asta este. Acum o sa apara iar useri cu 1 singur post, eventual inregistrati in ziua mesajului care o sa spuna "cum nu ati slabit? ca eu am slabit n kg ..."



bingo!!!! de ex. userul de mai sus?

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Iau eu de 4 zile. Si ceiul si pastilele si in afara de efectul laxativ nu am observat nimic. Am slabit 1 kg (banuiesc ca este efectul mersului des la toaleta) dar ma astept la mai multe.

Sotul meu bea doar ceaiul si deja are 2 kg in minus. Sa-mi faca in ciuda, probabil sau poate pt ca el are mai multe kg de dat jos.

Edit: le-am cumparat de la Plafar si am dat 2180 lei pe amandoua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Clau ... sigur nu e o greseala de scriere? Douazecisiunu milioane vechi? Asta ar fi prea de tot. Cred ca ai vrut sa spui 218 lei, chiar si asa mi se pare mult, eu am dat, atunci cand l-am luat, 70 de lei pe el, din care 20 de lei erau taxele curierului.

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Pozele_mele

BazarGeneral

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

218 lei, am gresit eu. Am dat atat pe ceai si pastile la un loc, nu doar pe ceai.

Edit: maine, vineri, se face 1 saptamana de cand am inceput si raportez 2 kg in minus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mocarta spune:

Eu am luat si ceai Zein si capsule pentru slabit si permiteti-mi sa raportez: mi s-a imprimat pe posterior colacul de la WC! Efect colateral: analize naspa de tot! E bine stiut ca atunci cand mergi la toaleta des pierzi din nutrienti, minerale, etc. Slabesti in prima faza nimic de zis, dar dupa aceea trebuie sa suplinesti ce s-a aruncat la buda. Si dupa ce incep sa te doara oasele de la lipsa de calciu, nu te mai doare ca te ingrasi, iei calciu, magneziu, samd

Mergi la inceput