De unde pot cumpara ceai Zein?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cici spune:

Aceleasi efecte(slabiti) ,aceleasi simtome(crampe in primele zile si iesiri f multe la toaleta, le obtineti cu ceaiul Naturavit pentru slabit si costa doar 5,5 ron.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns llary spune:

Nici cu slimdown nu slabesti cum zic ei.
Am slabit doar 1kg cred dupa 1 cutie de slimdown,dar nu am mai mancat dulce,a.i. nu mai iau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Ilary, pacat, la cati bani costa o cutie ... asta este. Acum o sa apara iar useri cu 1 singur post, eventual inregistrati in ziua mesajului care o sa spuna "cum nu ati slabit? ca eu am slabit n kg ..."
Concluzia: sa lasam prostiile cu ceaiuri, pastile, etc. Doar adoptarea unei diete, ceva sport si vointa ca sa slabim, altceva e pur publicitate. Eu deja am slabit 1 kg in doua saptamani de cand am renuntat la prostia aia de ceai, cu mancat cat de cat normal si un pic de sport, asa ca nu mai dati atentie puiblicitatii care se face produselor de slabit. Stiu ca te fura imaginatia, mai ales cand te chinui sa slabesti si nu reusesti si vin ei si-ti prezinta o sirena care ar fi slabit 20 de kg intr-un an si mai e si super sanatoasa . Prostii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mike_v spune:

despre colonhelp stie cineva ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Stiu eu pe cineva care ia, dar de prea putin timp ca sa-si faca o parere. Mi-a zis ca se simte foarte bine, ca la 20 de ani. Ca se simte usor, etc. Asta e rezultatul detoxifierii. Despre slabit sunt sceptica. Poate doar daca mananci foarte putin in rest si iti inlocuiesti macar o masa cu chestia respectiva. Oricum, mi se pare scump pentru experimente. Eu m-am calmat de cand ceaiul Zein. Poti incerca detoxifiantul de la Dacia Plant, ai aceleasi rezultate daca nu mananci carne si nu ai foarte multe kg de dat jos. Plus ca e 20 de lei fata de 140 cat e Colonhelp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mike_v spune:

multumesc mult de raspuns.
am inceput sa iau si eu de pe 2 ian colonhelp dar deocamdata doar cate o doza pe zi.este f mare cutia cred ca o sa-mi ajunga vreo luna.
nu am simtit efecte negative dar nici pozitive deocamdata.
o sa revin cu detalii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionitza spune:

Bravos Ellinia!!!!

"Concluzia: sa lasam prostiile cu ceaiuri, pastile, etc. Doar adoptarea unei diete, ceva sport si vointa ca sa slabim, altceva e pur publicitate. Eu deja am slabit 1 kg in doua saptamani de cand am renuntat la prostia aia de ceai, cu mancat cat de cat normal si un pic de sport, asa ca nu mai dati atentie puiblicitatii care se face produselor de slabit. Stiu ca te fura imaginatia, mai ales cand te chinui sa slabesti si nu reusesti si vin ei si-ti prezinta o sirena care ar fi slabit 20 de kg intr-un an si mai e si super sanatoasa . Prostii."

Parerea mea sincera e ca poti sa bei toate ceaiurile si sa inghiti tone de pastile, TREBUIE in primul rand o dieta cit de cit sanatoasa (fara stat a TV si rontait cipsuri sau saratele) putin sport, macar mers pe jos daca nu se poate sala.
Am intalnit multe persoane plinute care spun ca nu stiu cum de nu slabesc, in timp ce rontaiau un biscuit - nu se ingrasa nimeni cu aer, sa fim seriosi!
Va doresc sa aveti vointa, in primul rand in lupta cu kilogramele!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mike_v spune:

am promis sa revin cu detalii desi nu au trecut decat 11 zile de cand iau colonhelp. ma simt f bine,am rezolvat problema constipatiei iar dupa doza de seara nu mai este nevoie sa mananc si am slabit 3 kg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Bravo mike! E totusi important de stiut cam cate kg ai vrea tu sa slabesti, pentru ca persoanele care au de slabit mai mult slabesc mai repede si mai mult in prima faza. Am citit pe colonhelp.ro ca, daca se face o cura completa de 3 luni se slabesc 4-5 kg, asa ca mi se pare mult cat ai slabit tu in doar 11 zile.
Ma tenteaza si pe mine, ma mai gandesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mike_v spune:

eu am slabit asa mult pentru ca am facut si putin sport iar dupa doza de seara pe care o iau pe la 19 nu am mai mancat nimic.
as vrea sa mai slabesc vreo 5 kg pana la sfarsitul lunii februarie cand ma intorc la munca dar nu stiu daca reusesc.

Mergi la inceput