De unde pot cumpara ceai Zein?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miha81 spune:

Atentie!!!! O mare teapa!!!!
Eu am luat acum 6 zile de la Salonul Migota(sau ceva de genul acesta)din Galati, 2 cutii de capsule Zein si 2 cutii de ceai Zein (eram doar in trecere prin Galati).
In dimineata aceasta aveam cu 1,5 kg mai mult desi am respectat intocmai prospectul. Asa ca... mi-am luat teapa!!!! sa nu faceti ca mine...

pozeBianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meme209 spune:

In legatura cu slim down....Ma simt f bine,nu are reactii adverse produsul si toate aceste date pe care le-ai enumerat sunt trecute pe cutia produsului.Eu il vad ca pe un produs minune care a aparut intr-un moment bun in viata mea,eram intr-o depresie mare,ma vedeam f grasa si am incercat inainte toate produsele pentru slabit dar fara nici un rezultat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns llary spune:

Si eu iau slimdown,azi se fac 3 zile, merg la toaleta ,dar nu exagerat.Nu stiu ce sa zic inca .la 1 sapt va dau raportul!Meme cate kg ai avut de ai slabit atat de mult.......
Eu am 67.6kg cand am inceput sa-l iau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha81 spune:

Fetelor in lagatura cu slim down... vi se pare ca pofta de mancare s-a diminuat? Dar cea de dulciuri? Cate kg ati slabit? in cat timp?


pozeBianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

Detalii despre capsulele Slim Down aveti?
Cum va mai simtiti? ati slabit? v-a crescut tensiunea?
Orice detalii sunt binevenite... dupa 1 ianuarie vreau si eu o schimbare totala.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alecsia spune:

Pastilele astea sunt foarte scumpe. Exista pastile romanesti cu compozitie asemanatoare si mult , mult mai ieftine( nu dau nume, ca nu vreau sa fac reclama gratuita).

Chiar sunt curioasa, sunt bune? Merita atatia bani?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns llary spune:

Fetelor am 10 zile de slimdown si am dat doar 1,5 kg
Am mancat atent si cate 1 patratel de cioc neagra aproape zilnic.
ma asteptam la mai mult,dar...
sport nu fac
aveam 68 ,acu 66,5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinna_eu spune:

Citat:
citat din mesajul lui miha81

Atentie!!!! O mare teapa!!!!
Eu am luat acum 6 zile de la Salonul Migota(sau ceva de genul acesta)din Galati, 2 cutii de capsule Zein si 2 cutii de ceai Zein (eram doar in trecere prin Galati).
In dimineata aceasta aveam cu 1,5 kg mai mult desi am respectat intocmai prospectul. Asa ca... mi-am luat teapa!!!! sa nu faceti ca mine...

pozeBianca



Draga Miha eu am luat deasemenea ceai si pastile tot de la Migoto din Galati si in prima saptamana pentru ca am mancat la fel de mult nu am dat jos.Am mers si am vb cu cei de acolo si au fost foarte draguti si mi-au explicat ca aceste apstile si acest ceai fiind NUMAI din plante nu actioneaza asupra creierului ca sa stopeze senzatia de foame asa cum fac toate celelalte produse pentru slabit care contin emfetamina. Ceaiul ne ajuta sa eliminam mult mai repede ce mancam iar pastilele sa arda grasimea si pentru eliminarea vine ceaiul si consumul de lichide. Deasemenea cei care au avut pentru o perioada lunga de timp o digestie si un tranzit intestinal scazut nu reactioneaza atat de repede la tratament de aceea cei care au mportat ceaiul zein au trecut pe prospect faptul ca daca in 4 sapt nu dam nimik jos sa trecem la 3 pastile pe zi. Dragele mele eu am slabit foarte bine si cel mai imporant mi-a reglat trazintul intestinal astfel ceea ce mananc nu mai apuca sa se depuna ci este eliminat. Am multe colege care au luat si nimeni nu a zis ca nu a dat jos in ideea in care s-au consumat lichide ca sa poata fi eliminata grasimeqa pe care plantele din pastilele zein o ard. Nu faceti greseala sa luati produse se contin subs chimice care intervin la nivelul creierului reducand foamea.Eu am luat si apoi m-am ingrasat de 2 ori mai mult. Nu fac reclama nimanui pentru ca nu am de ce dar mama e diabetica si de cand ia ceai Zein i s-a regalt si glicemia. Sincer, cei de la Migoto din Galati chiar au fost de treaba si vecinei mele i-au recomandat sa mearga la medic inainte sa ia ptr ca este sub tratament pentru o boala destul de dificila. Mai conteaza si de unde luam si cat de deschisi si sinceri sunt cei care il vand.
Miha, citeste prospectul dsi vezi ca zice de cei care nu dau in prima luna....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arianatm spune:

buna tuturor,

azi dimineata am luat prima pastila zein, senzatii: ameteala,ameteala si lipsa poftei de mancare si mai ales de dulciuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sibicrengut spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinna_eu

Citat:
citat din mesajul lui miha81

Atentie!!!! O mare teapa!!!!
Eu am luat acum 6 zile de la Salonul Migota(sau ceva de genul acesta)din Galati, 2 cutii de capsule Zein si 2 cutii de ceai Zein (eram doar in trecere prin Galati).
In dimineata aceasta aveam cu 1,5 kg mai mult desi am respectat intocmai prospectul. Asa ca... mi-am luat teapa!!!! sa nu faceti ca mine...

pozeBianca



Draga Miha eu am luat deasemenea ceai si pastile tot de la Migoto din Galati si in prima saptamana pentru ca am mancat la fel de mult nu am dat jos.Am mers si am vb cu cei de acolo si au fost foarte draguti si mi-au explicat ca aceste apstile si acest ceai fiind NUMAI din plante nu actioneaza asupra creierului ca sa stopeze senzatia de foame asa cum fac toate celelalte produse pentru slabit care contin emfetamina. Ceaiul ne ajuta sa eliminam mult mai repede ce mancam iar pastilele sa arda grasimea si pentru eliminarea vine ceaiul si consumul de lichide. Deasemenea cei care au avut pentru o perioada lunga de timp o digestie si un tranzit intestinal scazut nu reactioneaza atat de repede la tratament de aceea cei care au mportat ceaiul zein au trecut pe prospect faptul ca daca in 4 sapt nu dam nimik jos sa trecem la 3 pastile pe zi. Dragele mele eu am slabit foarte bine si cel mai imporant mi-a reglat trazintul intestinal astfel ceea ce mananc nu mai apuca sa se depuna ci este eliminat. Am multe colege care au luat si nimeni nu a zis ca nu a dat jos in ideea in care s-au consumat lichide ca sa poata fi eliminata grasimeqa pe care plantele din pastilele zein o ard. Nu faceti greseala sa luati produse se contin subs chimice care intervin la nivelul creierului reducand foamea.Eu am luat si apoi m-am ingrasat de 2 ori mai mult. Nu fac reclama nimanui pentru ca nu am de ce dar mama e diabetica si de cand ia ceai Zein i s-a regalt si glicemia. Sincer, cei de la Migoto din Galati chiar au fost de treaba si vecinei mele i-au recomandat sa mearga la medic inainte sa ia ptr ca este sub tratament pentru o boala destul de dificila. Mai conteaza si de unde luam si cat de deschisi si sinceri sunt cei care il vand.
Miha, citeste prospectul dsi vezi ca zice de cei care nu dau in prima luna....


DA MI SI MIE UN RASPUNS PE MESS SAU EMAIL TE ROG sibicrengut@yahoo.com
mama mea are sie a diabet dar nu are curaj sa ia. eu l am cumparat.as vrea sa te mai intreb cate ceva. te rog mult sa mi raspunzi

Mergi la inceput