De unde pot cumpara ceai Zein?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Eu l-am comandat pe data de 13.11., a doua zi mi-a si venit. Beau doua cani doar samabata si duminica, in rest cate o cana pe zi. Mai am jumate de punga, cred.
Ilary, eu am sunat la numarul de mobil care apare pe siteul de la Tania Trading. Ai o optiune pe siteul cu zeinherbal "de unde pot cumpara" si iti insira mai multe saloane, spa-uri, ect. Eu am sunat pe mobilul de la prima firma, Tania Trading. Daca esti in prvincie si ai comanda mai mica de 150 de lei te taxeaza cu 20 de lei transportul. Asa ca mai bine il comanzi de pe naturistfarm.ro, acolo e 75 cutia si 7 lei transportul, economisesti 8 lei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns llary spune:

Ellinia pana acum ce efecte simti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns llary spune:

fetelor a auzit de niste tablete,cica naturale slimdown,din canada care se comercializeza si in Rom cu rezultate mult mai bune decat Zein.le-am gasit aici slimdown.ro
A luat 1 cunostinta ,dar si le aduseses din Canada,era grasa si a slabit 10kg in 20 zile.
Astea din Rom nu bag mana ca sunt exact aceleasi,voi ati auzit de ele?ce ziceti?Puteti citi si de pe situl lor
Poate mai scrieti ce rezultate eveti si de la zein,sa stiu ce-mi comand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Eu am ramas deocamdata cu singurul kg slabit. Ma cantaresc din nou sambata dimineata, cand am doua saptamani. Bine ca nici nu am baut doua cani pe zi, ci una singura.
Ilary, nu am auzit de tabletele acelea si, sincer, eu nu as lua pastile. Apoi, 10 kg in 20 de zile mi se pare mult prea mult. Cine stie ce minuni provoaca prin organism.
Ar fi interesant de stiut ce fac fetele care luau pe la inceputul anului pastila aceea minune, chinezeasca, Insula Fericirii sau cum se chema. Spuneau atunci ca au slabit mult, oare s-au ingrasat la loc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Fetelor, ceaiul Zein l-am vazut si la farmacia 2na de la Unirii.
Am fost tentata sa-l cumpar,dar cititnd acum de scaune multe...este exclus sa consum asa ceva pt ca eu am un program activ si petrec mute ore in tarfic si nu vreau sa rida juniorul de mine ca a facut mami kk pe ea.

Ellinia, multumim pt ca ne-ai impartasit experienta ta cu acest ceai. Oricum 1 kg pe saptamana slabesti si cu un regim usor si ceva sport, fara a te mai chinui sa faci santuri din dormitor la buda.

Mai am si eu o intrebare. De EQI ati auzit? E bun de ceva? Tot la farmacia asta l-am vazut, spanzurat in raft langa Zein.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellinia

Ar fi interesant de stiut ce fac fetele care luau pe la inceputul anului pastila aceea minune, chinezeasca, Insula Fericirii sau cum se chema. Spuneau atunci ca au slabit mult, oare s-au ingrasat la loc?


Si inca mai rau Eu am luat vreo 2-3 luni acum vreun an jumate, si cand m-am lasat de ele am pus f repede la loc si cred ca mi-am dereglat metabolismul ca acum tare ma chinui sa mai dau jos...Ufff...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Termin punga asta de ceai si il las balta. Poate la unii functioneaza, la mine vad ca nu. M-am cantarit dimineata, fiind a doua saptamana si imi arata mai mult decat greutatea initiala de acum doua saptamani, asa ca pentru mine a fost doar un fas foarte scump, ce-i drept.
Laura, imi pare rau de patania ta. Chiar nu stiu de ce ar mai fi nevoie ca sa ne lamurim odata pentru totdeauna ca niciun ceai si nicio pastila nu e buna pentru slabit. Cred ca suntem asa disperate sa slabim ca nu ne mai gandim la consecinte. Si eu nici macar nu sunt grasutza (ca sa nu zic grasa), nu-mi place ca am colacei si soldurile cam mari , dar in rest ... Decinci ani incoace am devenit sclava dietelor, de fiecare data cand mananc ceva trebuie sa ma gandesc cu ce trebuie combinat, catecalorii are si daca ingrasa sau nu. Si presimt ca asa va fi toata viata, pana am sa ma enervez si am sa las frau liber poftei de mancare si ma fac cat china...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meme209 spune:

Fetelor eu va recomand slim down,l-am luat 20zile si am slabit 7kg,acum o sa imi mai cumpar o cutie,trebuie sa mai slabesc 10kg si o sa ajung la kg din tinerete.Ceaiul zein l-am luat si eu cand a aparut de la salonul mihaelei borcea si nu am slabit deloc,sunt trecuta prin toate,cred ca am luat tot ce exista pe piata .va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns llary spune:

Uite luati in calcul si mesajul lorenenabucur29 de pe healthy:
http://www.healthy.ro/comunitate/forum/view_topic/4440/SLIM-DOWN-PENTRU-SLABIT.html

Buna, azi mi-am cumparat de pe situl slimdown 1 cutie cu pastile.
Sper sa nu fiu asa de nemultumita ca tratamentul de care am avut parte.Firma de transport cu care colaboreaza Urgent se comporta deplorabil,costul transportului 35 lei este exagerat,nicio alta firma cu care am mai colaborat nu a avut asa cost,pe langa faptul ca mi s-a adresat cu salut si au solicitat sa cobor jos si m-au si trimis sa le aduc fix costul coletului ca ei nu au bani de rest.
Problema este ca nu am primit de la firma nicio factura, chitanta din care sa reiasa ca eu am platit aceasta suma si nici in pachet nu era.Ce sa mai zic de faptul ca nu am nicio dovada ca produsul comandat emana de la firma la care am facut comanda. Poate are ceva efecte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Ilary, ar trebui sa scrie pe cutie data expirarii, numarul lotului, compozitia, numele producatorului, adresa, numar de telefon. Cate capsule sunt intr-o cutie? Am vazut ca pretul e foarte piperat. Poate ne spui cum te simti. Succes!

Mergi la inceput