Ghiocei-Martie-Aprilie 2009 *(88)*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

andiaroro - pana acum a fost bine - nu a vomitat, nu a facut febra; voi vedea pana maine cum va fi
as vrea eu sa-i dau cereale cat mai simple dar ce sa fac daca nu=i plac decat cele cu banane? (desi bananele nu-i plac deloc)Dupa principiul: nica-i bun? e bun si asa - mergem mai departe DOAR cu astea



Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Andiaroro, multumesc, nu am infofolit-o ca nu avea rost, in casa e cald si urma oricum sa transpire de la Panadol. Pina sa-si faca efectul i-am pus compresa cu apa caliie pe frunte si i-am sters picioarele....i-a scazut dar acum trece efectul si incepe sa creasca iar. Abia i-am dat a doua doza de antibiotic, om vedea pe la prinz ce si cum...
Incerc sa o mai culc ca e si ea somnorici si sa prind si eu un ceas de somn linga ea....



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

sunt terminata, n-am dormit o ora azinoapte....iar acum , cand in sfarsit s-a linistit si doarme, eu nu mai am somn

TOATE MANICILE PENTRU URARI SI APRECIERI

Ma loghez sa-mi completez datele fetei....care apropos ati facut-o un pic mai grasa decat s-a nascut...2300 are azi

fericita de Maya Andreea

bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

neazta
fetele care au probleme cu bebeii cu anemia..sa incercati sa le dati(cele care dati sucuri de fructe)cate o bucatica de sfecla rosie..in suc. Face minuni..eu asa l-am pus pe picioare pe Andrei..si el s-a nascut cu hemoglobina 6
Fierul se poate da in aceeasi perioada cu Calciul..insa nu deodata..adik daca dau la 8 dimineata fier..e indicat sa dau seara calciul..sau invers. Deodata nu se asimileaza.




Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Buna dimineata!!!

LA MULTI ANI Sorina Maria, Ana Bianca, Bianca Ioana, Bogdan Andrei!!!

Simina ai o minune de fetita
Nervi de otel si rabdare multa iti doresc!!! Iar la Maiuta muuuulta sanatate si sa fie cumintica si necolicoasa



Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Doamneee....mi-a venit laptele
Am facut bibele fetei numai cu laptele meu....nu degeaba am terminat deja o cutie de galactogil...pup Moni pt pont

fericita de Maya Andreea

bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rivali spune:

Buna dimineatea!

Felicitari Simina pentru printesa, sa-ti traiasca si sa va bucurati de ea!



Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

Doamneee....mi-a venit laptele
Am facut bibele fetei numai cu laptele meu....nu degeaba am terminat deja o cutie de galactogil...pup Moni pt pont

fericita de Maya Andreea

bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!


BRAVO!!!

O sa creasca Maia repede cu laptic buuuun de la mamica ei!

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adee spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

POZE DIN MATERNITATE

fericita de Maya Andreea

bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!


Superba micuta mamarutza Sa-ti traiasca, sa fie sanatoasa si necolicoasa


purcelusa mea mica Ariana - 24.03.2009

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adee spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Am pus si noi vreo cateva poze recente

http://www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/in/photostream/


trebuie sa o filmez si eu cum se distreaza ea si rade pana sughita


Mami lui Alexandra (03.03.09)




si ce ochi are oauuuuuuuuu


purcelusa mea mica Ariana - 24.03.2009

poze

Mergi la inceput