FIV in Ungaria 69

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Tammy, multumim pt capitol!
Samira, sarcina e sigur, valoare e buna! Acum... sper dintot sufletul sa fie in uter! Si eu zic ca este! Daca e minune, sa fie pana la capat! Vezi ca dr K e in SUA cica, s-ar putea sa doarma la ora asta. :P
Mirela bafta multa joi! Sa ai cat mai multe ovocite de caliate, ca doar le-ai clocit destul!
goggy nici tie nu ti-a venit? Parca zilele astea ar trebui sa incepi stimularea, nu?
M-am uitat eu pe link-uri, mi-ai facut o pooofta! Noroc ca nu-s gravi (sau poate sunt, desi iau anticonceptionale?) Suna foarte tentant, dar ma tem ca io nu le-as face paguba... in schimb ar recupera Gabi!



poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

Mirela39 Te pup si eu dulce, am inceput din nou sa salut boschetarul din scara blocului(trebuie sa vb.cu el sa sforaie mai incet)deci sunt pe calea cea buna,astazi am fost din nou la protectia copilului si am fost o mare doamna,calma de nu ma recunosteam nici eu, asta nustiu pana cand
Tu cand incepi sa intri in focuri?

Samira33 Sa ma chemi la botez ca eu vin, sa fie intr-un ceas bun..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

aici despre FIV 250 cupluri

http://www.ms.ro/comunicate-de-presa.php?com=1811

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui samira33

mirela....multa bafta la punctie
sa ai ovocite de calitate si embrioni lipiciosi


sa dea DD samira, ai incrdere, cine stie e cu ochi si ai scapat de fiv si de asteptare, ai grija acum de tine si de pui.

miki sarna, deocamdata mergem tot pe 7, main mai fac un eco si apoi pan la punctie mai cresc ele si alea mai mici, vedem joi dupa punctie ce si cum, in rest....astazi tare m-au durut ovarele.

pupi

de Craciun vom fi 2 in 1!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophie76 spune:

Buna fetelor!
Nu prea am mai scris in ultima perioada ca nu am cu ce ma lauda; eu astept pe la sf de saptamina venirea menstrei ca sa pot incepe tratamentul pt FIV (incep cu marvelon si din a 15 zi de marvelon cu suprefact. De scris, nu prea am scris ,dar nu am pierdut nici un rind din ceea ce s a postat aici pe forum, samira am asteptat cu nerabdare rezultatul tau la beta si m am bucurat enorm cind am vazut valoarea postata, ma rog sa fie sarcina uterina , trebuie sa fie,poate Dumnezeu s a hotarit sa faca o minune cu tine, asa ca nu ti pierde speranta, de intrat poate vei intra in analele medicinii, dar nu pt SEU, ci ca femeia care a sfidat medicina si a ramas insarcinata , o sarcina normala si la termen!!!
goggy, eu am intrat pe site urile cu restaurantele postate de tine si mi s au parut interesante, barbatu miu e un mincau asa ca daca vreau sa produca miscatori de calitate tb sa l hranesc bine la Budapesta, asa ca acele site uri au fost bine venite. Trebuie sa ma decid si eu pt hotel, vad ca majoritatea ati ales Helios, eu inca mai studiez pb, oricum experientele voastre imi sunt de un real folos.Eu voi fi la budapesta pe la sf lui noiembrie, inceputul lui decembrie, dupa ce mi vine menstra si i comunic dr K, voi sti mai exact.


sophie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALRAK spune:

Luck din cauza faptului ca de am avut 1-2 ovocite,la stimulare mi-a spus ca ar fi bine sa consult un medic fitoterapeut care sa-mi dea un tratament pentru detoxificare a organismului si crestere a imunitatii, sa fac acupunctura si sa merg la tratament la Sovata, care este recunoscuta pentru rezultatele obtinute in infertilitate. Poate asa o sa obtin mai multe ovocite si ar fi sanse mai mari de reusita.
Amanunte nu stiu decat ceea ce s-a scris aici, ca se fac bai cu apa din lacul Ursu, tampoane cu namol si masaj. Inca nu am luat legatura cu nici un medic de acolo (trebuie sa fac si acest lucru, dar inca nu ma pot dizloca de la serviciu 10 zile ).
Tratamentul la Sovata presupun ca este dat de medicii de acolo, in functie de afectiunile pe care le ai .
In cazul in care o sa aflu amanunte , le postez.
samira, violeta cand vin in Bucuresti , poate punem de-o intalneala, sa ne cunoastem. Ce ziceti ?

tuturor

Doamne Ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ALRAK
[

samira, violeta cand vin in Bucuresti , poate punem de-o intalneala, sa ne cunoastem. Ce ziceti ?

tuturor

Doamne Ajuta!


si cu mine, ca stau si eu tot prin zona aia, sa nu ma uiti, sa ma treci pe lista

de Craciun vom fi 2 in 1!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALRAK spune:

Mirela cand o sa plec spre Bucuresti, dau apelul.
Tu ce faci?
Te pregatesti de punctie DD sa te ajute sa ai productie buna si de calitate.

tuturor

Doamne Ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ALRAK

Mirela cand o sa plec spre Bucuresti, dau apelul.
Tu ce faci?
Te pregatesti de punctie DD sa te ajute sa ai productie buna si de calitate.

tuturor

Doamne Ajuta!



asa sa faci.
abia astept punctia, aseara am avut niste dureri........

de Craciun vom fi 2 in 1!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tveety spune:

Scuze fetele nici eu nu am mai scris de mult.... la noi e liniste in toate directiile si astept cu sufletul la gura data de 26 cand avem a doua intalnire la Szeged. Atunci poate ne da si noua verdictul dna doctor cu ce vom incepe, in functie de gigeii sotului.

Samira tie vroiam doar sa-ti scriu ca cunosc o fata care avea trompele infundate, problemele ei. A facut un FIV nereusit iar in urmatoarea luna a ramas graviduta natural, se apropie de saptamana 26, iar ala mic e bine si sanatos. Deci sa nu te indoiesti acolo in burtica ta s-a intamplat o minune si traieste un sufletel mic.

Mirela desi nu am mai scris de mult ma gandesc zilnic la tine si iti tin pumnii ca joi sa fie ziua ta norocoasa.

Pupici tuturor, sa tineti tot asa sunteti o echipa fff buna!!!!!!

http://lt2f.lilypie.com/jJSZp3.png

Mergi la inceput