Micul nostru Foc a venit pe lume

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Foarte frumos ai povestit
Sa va traiasca Aidan, sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii!
Ai fost curajoasa...nu credeam ca a fost asa greu, dar macar ai avut un decor minunat



Gianina, mamica fericita de gingas Loris Stefan



Fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelk1978 spune:

Ce frumoasa poveste! Multa sanatate! Aidan, sa cresti mare, voios, frumos si sa iti bucuri parintii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chinabulina spune:

iubita, am citit pe nerasuflate povestea voastra. mi s-a facut pielea de gaina si mi-au dat lacrimile de emotie si bucurie, desi stiam ca povestea s-a sfarsit cu bine. mi-aduc aminte ca in seara de 2 octombrie ti-am spus pe mess sa mananci cat mai apuci, ca la noapte nasti . iar a doua zi am vazut poza micului Aidan, un mic Sergiu care dormea linistit. va pupam cu drag!

georgiana, de gogoasa balerina teodora maria din 15 mai 2008
Ia te uita ce mare sunt
Povestea gogoasei balerine
Avem viata in sange

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ungaras spune:

Frumos, m-ai facut sa plang si sa retraiesc. E minunat!
Sa aveti o viata frumoasa ca acel rasarit de soare iar bb sa fie sanatos si sa va incalzeasca sufletele.
Bravo mami!
http://picasaweb.google.nl/glasiuli Mami de zmeurica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Foarte frumos povestit MAria . S ava traiasca buzatul frumos si cretz.




Monica de Minune Dragos Alexandru (26.08.2009)pe pamant si de INGERAS Andrei in ceruri

POVESTEA NOASTRA

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:


Draga Maria, ai povestit extrem de frumos o experienta unica, nasterea fiului vostru. Sa va traiasca micul Foc si sa va bucurati de el toata viata. Felicitari pt curajul de a naste fara epidurala, ma luat cu friguri numai cat am citit ptin ce dureri ai trecut . Felicitari ci proaspatului tatic pt curajul de a asista la nastere .

Mamy de Sofia scumpa, 20 sept 2009
poze Sofia
photos



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala86 spune:

sa va traiasca!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

dragele mele,

va multumesc ca ati avut rabdare si curiozitate sa aflati povestea nasterii lui Aidan. in clipele alea mi-am zis ca asa ceva eu nu mai fac si ca oricum nu voi fi i nstare sa ajung la final, pentru ca efectiv asa simteam. Dar cum au mai spus-o atatea inaintea mea - se uita si ceea ce ramane e rezultatul - copilasul nostru drag pe care-l iubim mult de tot si pentru care ne rugam sa creasca mare, sanatos, destept si sa aiba o viata frumoasa. va doresc numai bine voua si copiilor vostri!

MangaGirl MAMI DE AIDAN GABRIEL, BB SCUMP SI CARLIONTZ - 03.10.2009

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ungaras spune:

Ne tot uitam de ceva vreme si nu vedem poze noi cu minunea voastra mica. Asteptam. Maria-Catalina vrea sa vada cum creste

http://picasaweb.google.nl/glasiuli Mami de zmeurica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara spune:

Minunat! Felicitari, mami de Aidan

Lara, 23 & mami de Ioana

www.piczo.com/Forsweetdiana?" target="_blank">Rugati-va pentru DIANA
-----------------------

Mergi la inceput