LMA Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007(343)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

fetele
sunt un user DC
am nevoie de ajutorul vostru
cititi si daruiti daca puteti
nu ignorati va rog din suflet

Un om are mare nevoide de ajutorul DVS. Va rugam ajutati-o pe Alina! (cumnata mea) Mai are o singura sansa - ULTIMA!!!


www.alinadonescuumanitar.blogspot.com

Da-ti mai departe va rog!!!


SPUNETI O RUGACIUNE PENTRU ALINA - operata pe creier SI ADRIAN - sa aibe puetere sa o ingrijeasca
Camelia Costea: DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

M-am bucurat mult sa va revad, chiar de n-am avut timp sa vorbesc prea mult cu fiecare dintre voi. Sper doar ca v-ati simtit bine si voi si copiii ( iar la anul veti dori din nou sa veniti )
Poze eu nu am apucat sa fac, l-am declarat pe Bobo fotograful oficial al evenimentului si l-am solicitat intens. Astept cu nerabdare sa ni le arate el. Cred ca ar fi o idee buna sa strangem intr-un loc toate pozele care s-au facut la petrecere si de acolo sa si le ia fiecare. O sa va contactez eu pe fiecare incepand cu ziua de maine, le adun de la voi, le pun laolalta si pe urma va trimit tot albumul.


Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Erina, ma bucur tare tare mult ca v-a placut cadoul Dariei - este unul dintre cadourile cumparate de mine. Maria este innebunita dupa cartea aceea, mai ales dupa animale, pe care le plimba prin toata casa . Si masinuta aceea cred ca este interesanta si pentru o fetita - se leaga cumva de tema cartii pt are la volan tot un animal
Te-am admirat la petrecere, radiezi, iti sta tare bine cu burtica si-ti doresc sarcina usoara in continuare si un bebe la fel de reusit ca Daria ! Sper ca pana vine BB2 sa ne mai intalnim si sa apucam sa vorbim mai pe indelete.

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rnico spune:



erina multumim!
la anu o sa vedem alte mamici cu bb in brate, iar noi o sa ne relaxam la un pahar de vorba (acum nu am prea reusit)



te abia astept sa ne revedem

mami de alesia (23oct2007) si tudor(23apr2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Rnico, ma bucur tare tare mult ca ati ajuns si voi la petrecere ( inseamna ca nu degeaba am trimis zeci de PM-uri si SMS-uri si am dat atatea telefoane in ultima vreme ).
Voiam sa-ti spun ca ma bucur ca l-am cunoscut si pe Tudor - copia fidela a Alesiei mi se pare. Si cuminteeeeee... parca ar fi bebe Dania Dena al Marianei (ramonaiani), unde-l pui acolo sta si nu zice nimic. Cand vad exemple de-astea, imi vine si mie curaj pt BB2
Sper sa reusesti sa intri mai des si sa ne mai dai vesti despre voi - mult succes cu diversificarea, cred ca acum nu mai ai asa emotii ca prima oara, ca deh, stii ce si cum...
Mi-ar fi placut sa stau de vorba cu Alesia si sa o smotocesc putin, asa de dulce e !


Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui luy

Rnico, ma bucur tare tare mult ca ati ajuns si voi la petrecere ( inseamna ca nu degeaba am trimis zeci de PM-uri si SMS-uri si am dat atatea telefoane in ultima vreme ).
Voiam sa-ti spun ca ma bucur ca l-am cunoscut si pe Tudor - copia fidela a Alesiei mi se pare. Si cuminteeeeee... parca ar fi bebe Dania Dena al Marianei (ramonaiani), unde-l pui acolo sta si nu zice nimic. Cand vad exemple de-astea, imi vine si mie curaj pt BB2
Sper sa reusesti sa intri mai des si sa ne mai dai vesti despre voi - mult succes cu diversificarea, cred ca acum nu mai ai asa emotii ca prima oara, ca deh, stii ce si cum...
Mi-ar fi placut sa stau de vorba cu Alesia si sa o smotocesc putin, asa de dulce e !


Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )



multumim luy! eu nu prea reusesc sa intru pe forum, iar daca nu ai fi fi fost tu nici nu as fi aflat de party
am admirat-o si noi pe maria (si ce codite avea!!!!!!)

e drept ca la bb2 e mult mai relaxant, e o cale batatorita, iar pentru ca am fost nu demult timp pe acelasi drum, parca nu am uitat chiar tot(asta zic ca e avantaju copiilor unul dupa altul din partea parintilor, nici nu am apucat sa dorm iar toata noaptea)

asa ca fetelor, daca va doriti bb2, eu zic ca acum e momentul (francezii cica recomanda ca bb2 sa vina pana bb1 nu scapa de pamperc ca cica e mai usor pt mama, e drept ca acum schimb pamersi si cu ochii inchisi, caci cu alesia inca nu am avut succes la acest capitol)

mami de alesia (23oct2007) si tudor(23apr2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rnico spune:

greyeras- mi-a facul placere sa te ravad
sper ca la anu cand si tudor isi va vedea singur de ale lui sa stam mai pe indelete de vorba

mami de alesia (23oct2007) si tudor(23apr2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rnico spune:

ne-am uitat si noi abia acum la cd-ul cu party de la un an
si ne-am topit de drag si dor

multi multi pt toate dulceturile si toti papanasii oriunde s-ar afla

mami de alesia (23oct2007) si tudor(23apr2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Dragelor, am citit mesajele voastre de la party si am vazut pozele. Pe de o parte m-am intristat ca nu am putut fi alaturi de voi, pe de alta parte m-am bucurat pentru voi si mai ales pentru dulceturile si papanasiii care s-au distrat pe cinste. Va pupam cu drag!

Sa nu uitam ca azi e ziua finutului meu Mihnea, un dragalas atomic cu cei mai cuceritori ochi:

Mihnutu sa cresti mare, sanatos, norocos, voios si voinic!

Cumatra va imbratisez cu drag, sa petreceti frumos si sa mancati bunatati si pentru noi. Imi pare rau ca nu am apucat macar sa va pupacesc live.

Cam asta de la noi. Copiii nu sunt foarte rau dar nici prea bine, febra, tuse, raguseala. Sa vedem ce o iesi pana la urma, asta a fost ghinionul sa ratam petrecerea. Dar ne facem noi bine. Ceea ce ii dorim si lui Andrei de Nana din tot sufletul, sa se faca bine repede repede si sa scape de febra. Nana, multa sanatate puiului.

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Multumim si noi foarte mult pentru cadou ! Me este taaare incantata de casuta cu pitici - cred ca nici nu ar fi existat cadou mai potrivit pentru ea
Maria , sper sa nu fie nimic grav cu Teutza, sanatate multa va dorim si sa ne dati vesti bune !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Mergi la inceput