LMA Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007(343)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

ma bucur ca v-ati distrat si ce e mai important, ca picii s-au simtit foarte bine si au avut spatiu generos pentru joaca.
Imi pare rau ca n-am venit, la anu' sper sa fim sanatosi si sa petrecem impreuna.

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Teo, sa-ti traiasca sanatos si norocos baiatul !


............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Am intrat si eu sa va spun ca ne-am simtit foarte bine la party, Antonia a fost tare incantata si de cadou, tort, sucul de portocale si de copiii.Atmosfera a fost foarta placuta si calda, copiii au fost cuminti si jucausi

Multumim mult Luiza pentru organizare si pentru poza si afis. Afisul deja l-am lipit cu Antonia sub cel de anul trecut.

Multumim Andreea pentru cadou, Antonia e incantata de el.

Mihnutzu
, la multi ani, petrecere frumoasa in continuare!

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

noi n-am iesit de marti din casa si ma simt capiata, tati are mult de munca si toata saptamana a venit dupa 9 acasa, acum il astept sa mergem o tura la cumparaturi, e musai sa-mi cumpar incaltaminte de sezon.
va las cu bine !

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rnico spune:

ceau!

a fost f frumos la petrecere! singurul nostru regret- a trebuit sa plecam mai devreme! am pierdut tortul

multumim f frumos petru tot- mancarea f buna, sucul delicios, mamici si papanasi feseli, draguti si jucausi

ne-am simtit minunat!

special pt organizatori, mai ales pt luy care ne-a si dat de veste

sa ne revedem cu bine

mami de alesia (23oct2007) si tudor(23apr2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Noi am plecat de la petrecere printre ultimii, atat de bine ne-am simtit ca am mai fi stat. Trebuie sa recunosc ca am avut emotii, copiii fiind mai mari ca anul trecut ma asteptam sa apara incidente, discutii pe jucarii sau agitatie multa. Agitatie a fost dar in sensul bun al cuvantului. A fost minunat, a fost o organizare de exceptie. Intentionam sa iau de acasa notebookul si sa fac transmisie live via messenger, acum regret ca n-am facut-o, mamicile si copilasii de acasa ne-ar fi simtit aproape. Data viitoare o comitem.
Multumim inca o data organizatorilor pentru tot, mai bine de atat chiar nu se putea.

Eu am reusit sa pastrez atmosfera petrecerii chiar si in masina (nu ma intrebati cum ) si l-am tinut pe Vladi treaz pana acasa. Daca nu reuseam si-ar fi facut somnul de dupa amiaza in masina, iar acasa m-ar fi luat de buna. A picat frant in patul lui, ceea ce voi face si eu (dar in patul meu, bineinteles)
Abia astept sa vad fotografiile.

Erina, saru'mana de ganduri, imi pare rau ca n-am apucat sa vorbim... dar ce-i cu gandurile astea triste? Pe mine m-a relaxat si binedispus tare mult petrecerea, m-a scos din amorteala de zi cu zi.

Pupici

Andreea si bb Vladimir (03 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Citat:
citat din mesajul lui rnico

ceau!

a fost f frumos la petrecere! singurul nostru regret- a trebuit sa plecam mai devreme! am pierdut tortul

multumim f frumos petru tot- mancarea f buna, sucul delicios, mamici si papanasi feseli, draguti si jucausi

ne-am simtit minunat!

special pt organizatori, mai ales pt luy care ne-a si dat de veste

sa ne revedem cu bine

mami de alesia (23oct2007) si tudor(23apr2009)


Rnico, am admirat-o pe Alesia si pe bebelusul Tudor!!! Cind am vazut cu cita dezinvoltura si usurinta te descurcai cu amindoi ma imaginam cum voi fi eu peste un an si ceva!!!

Papanash spor la cumparaturi!!!

Mandarinuta e o poza a fetelor impreuna pe e-mailul comun!!!

Imi pare rau ca nu am putut socializa cu toate mamicile.

Daria nu doarme nici acum, speram in urmatoarea jumatate de ora!!!
Odihna placuta tuturor si o seara relaxanta!!!

-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)
17+

L'amor che move il sole e l'altre stelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Cu mult drag, pentru voi :
Mesaje pentru Dulcetzuri si Papanashi la 2 ani

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Citat:
citat din mesajul lui aniast72

... dar ce-i cu gandurile astea triste? Pe mine m-a relaxat si binedispus tare mult petrecerea, m-a scos din amorteala de zi cu zi.

Pupici

Andreea si bb Vladimir (03 septembrie 2007)


Cred ca vremea e de vina sau ca a cazut guvernul...sau criza care se adinceste...
Era doar un ecou la ceea ce discutasem cu Pinacolada. Pina la 40 de ani cred ca vom emigra...ma gindesc ce viitor au copiii nostri aici...

Pupici si numai bine!!!

-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)
17+

L'amor che move il sole e l'altre stelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

fetele
sunt un user DC
am nevoie de ajutorul vostru
cititi si daruiti daca puteti
nu ignorati va rog din suflet

Un om are mare nevoide de ajutorul DVS. Va rugam ajutati-o pe Alina! (cumnata mea) Mai are o singura sansa - ULTIMA!!!


www.alinadonescuumanitar.blogspot.com

Da-ti mai departe va rog!!!


SPUNETI O RUGACIUNE PENTRU ALINA - operata pe creier SI ADRIAN - sa aibe puetere sa o ingrijeasca
Camelia Costea: DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput