Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (200)
Raspunsuri - Pagina 14
_giulianna_ spune:
Am fost astazi si l-am imbracat pe Edi de iarna: geaca, 2 salopete de reiat captusite pe interior (de care sunt foarte incantata), 4 pantaloni de casa, caciula, 2 veste, 2 dresuri, 2 perechi mocasini.
Trebuie sa-i mai iau o pereche de ghetute si inca o geaca si gata, e asigurat, poa' sa ninga poa' sa ploua 
Bine ca am gasit tot ce am vrut, mi-am luat o piatra de pe inima. Huh!
Comandam pastilele pentru dinti? Eu vreau!
Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)
_giulianna_ spune:
Dya noi am vazut astazi 'Me and Marley'. Maine o sa ne uitam la 'Mongol' la care presimt ca o sa adorm dar na, o zi aleg eu filmul, o zi alege sotul.
Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)
anamona spune:
Diana, recent am vazut Star Trek - filmul si Transformers 2
pentru maine avem The Taking of Pelham 1 2 3 http://www.imdb.com/title/tt1111422/
dar daca ar fi aleg intre astea si Flash Forward, as alege serialul ...
300 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui dyanira Incerc pe DC pe torent nu merge la mine nu stiu de ce. ![]() Diana mamica fericita de ![]() |
cu siguranta ai router. Treb intrat in setarile routerului/firewall si sa faci o regula de port forwarding. Nu e greu, daca vrei te ajut eu. DC am inteles ca devine periculos, se lasa cu amenzi.
Ramona,
de Anda Teodora din 10.10.2008puiul meu dulce si mic Anda
pozne in asteptarea Andei
b de la bebe, blog...
300 spune:
si in alta ordine de idei buna dimineata.
Alina saru mana de cafea e buna rau, eu n-am iesit din pat inca.
Ramona,
de Anda Teodora din 10.10.2008
puiul meu dulce si mic Anda
pozne in asteptarea Andei
b de la bebe, blog...
300 spune:
Tot vorbiti de TV, reclame... Sunt chiar singura persoana care n-are macar un televizorel, unu mic-mic de tot? Si desigur nema cablu...
Ramona,
de Anda Teodora din 10.10.2008
puiul meu dulce si mic Anda
pozne in asteptarea Andei
b de la bebe, blog...
babytza spune:
Neata 
Dau o cafea mare
si niste pepsic 
Am avut o trezire azi noapte...a tinut de la 2 la 4.30 


De pe la 5 mi s-a oprit de tot si centrala, nu mai am nici caldura acum
V-am disperar cu centrala mea....
lavida e o dulce Eliza cum apasa pe buton sa iasa fraiericiul din cutie ![]()
La multi ani Sorana !!!!!!!! Sa cresti mare si frumoasa , sanatoasa si norocoasa !!!! LAcribel sa iti traiasca printesa !!!! 
Fetelor mie imi lipsesc tare mult Nadina , Simona , Boo 



Anca sunteti bine ??? 

Mommy magda , Aly , Khristin la raport mamici 

Angelyna cum e Crinul azi ? 
Babytza si puii
Valentina
David
bitza2008 spune:
Neatza!!!
Alina
pt cafea
tuturor boboceilor cu numele Luca!!
La multi ani,puiului meu!
Azi dau eu de baut,de mancat, de toate!
300 DC adica oDC?
Ca eu il folosesc la greu!
o zi superba sa aveti!
www.tamagochi.ro/pet-bighidel " target="_blank">VOTATI BIGHIDEL
300 spune:
Orice DC :) si programe asemanatoare. Cica le trackuieste uniunea compozitorilor si trimite amenzi dar probabil e valabil daca downloadezi muzica si mai ales daca pui la seed muzica.
Babytza sper ca aveti macar calorifer electric
. Cunoastem senzatia... Ieri am tinut cuptorul aprins (cu aerisiera pornita) asa ca am profitat de ocazie si am prestat o placinta cu piersici si o varza rosie gratinata.
Giuli sa turbez de ras nu alta, cand citeam ca l-ai imbracat pe Iedi cu o graca, doua salopete matlasate... mi-a luat eva zicimi de secunda sa inteleg ca nu le-ai dat pe toate pe el
.
Ramona,
de Anda Teodora din 10.10.2008
puiul meu dulce si mic Anda
pozne in asteptarea Andei
b de la bebe, blog...
