Goldie Pants - 15

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ce facurati fetili no party????
mey...da cand o sa va dati cu parfumu'??... nu va mai prinde omu' p'aci
ankutza m-a lasat pa mine sa-i tin locu' in seara asta
uite pentru voi



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey mj cum adic nu conteaza parerea ta???pa mine ma intere plsss....pana oi fi face to face cu subiectu'...sunt curioasa......despre incidente la posta ...stiam ca-l duci si pe come togetheru si ma gandeam ca o sa iasa cam sifonat si fara centura dar ma bucur ca nu s-a intamplat
filmuletudin ce categorie face parte???



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Mai eu nu stiu ce sa zic. Eu cu metalii tot urlam pe aici o data sau de 2 ori pe zi, dar vad ca nu ne mai vedeti . Am mers la razboi pt patrie si cand vrem sa facem o tura pe acasa in permisie nu ne mai cunoaste lumea






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona, chestiunea e ca nu vreau sa va influentez d'aia sunt retinuta in comentarii si aprecieri si te rog nu insista... ce naiba vrei sa-ti faci asteptarea si mai grea filmuletu' io zic sa-l incadram la toxice nu de alta da apoi avem scuze ca ne trebe oxigen
mey purple pai la cat ai stat tu la sapaturili alea....na...cum sa te mai cunoasca lumea p'aci ....noroc cu metal ca pe el chiar n'avem cum sa-l uitam, hai bine c-ati revenit....cat aveti permisie???
ie-te ieri facusi si 3 luni de forum, da' n-ai zis nimik?? pai e frumos??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey purple mie mi s-o parut ca te aud da' nu eram sigura ...black & white mi-au atras atentia ca esti tu ..e purple e purple ...dar ne-a cam uitat si acu io tre sa-i consolez




www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili, nashica si cu lisa, pa unde sunteti hai sa punem traseu lu BaV la punct

mie mi-a dat asa
ankutza>lisa>nasica>iona>purple> back to me

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nici nu mi-am dat seama ca sunt 3 luni deja.




Mersi ca m-ai pus pe lista (asa impotriva cum sunt sau eram)




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey fetili, nashica si cu lisa, pa unde sunteti hai sa punem traseu lu BaV la punct

mie mi-a dat asa
ankutza>lisa>nasica>iona>purple> back to me


Fetili.....aici sunt...asta seara avem un motiv de party excelent.....eu una numai la parfum ma gandesc......

Mj bun traseul, abia astept sa ajunga la mine.. da ia zi, te-ai dat azi cu el? sau n-ai avut curaj.....

Purple iti doresc cat mai multe luni pe aici

fetili let-s party!!!..


www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Uite asa de ziua mea




Si asta pt sosirea parfumului


la 0.13 metal-ul va saluta. Mai sunt si ceilalti




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput