Goldie Pants - 15

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey purple, pai io am facut traseu pa baze statistice, m-am uitat in urma da la primu goldie si am vazut ca sunt doar cateva
fete goldie care au postat in mod constant....respectiv cele din traseu' BaV...bine si un criteriu a mai fost sa ramana totusi in Ro ...na sa nu-i mai facem si pasaport
da' evident daca nu-l vrei nu putem acu sa te fortam nu?
lisa??/daca m-am dat cu el pai cum da' atunci ce sa fac??? sa ma uit la el??? nu numai ca m-am dat cu el de vreo jdemii de ori...da cu cat imi dau mai mult cu atat imi vine sa-mi torn mai mult pa mine...
d'aia zic sa inceapa traseu mai repede sa mai ajunga si la voi ceva

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey si tot facand sapaturi in urma am dat peste asta


la momentul respectiv nu s-a facut analiza pe versuri

But he's irresistible
up close and personal
now inescapable
I can hardly breathe, more than just
physical deeper than spritual
his ways are powerful
and irresistible to me


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Irresistable

Recunosc eu nu am trecut pe la Goldie pana nu m-am convins ca ramanem separate pe subiecte. Ma enervam sa vad goldie printre subiecte seriose si importante.
Cand m-am convins....

But, now....




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello fetili
mi-am facut incalzirea la o cicolata calda asa ca sunt gata de party mai ales la asa eveniment....BaV
iar cu video-urile astea, voi chiar vreti sa imi pierd si singurul neuron

purple si la mai mare!!!

mj de traseu n-am nimic de zis. ti-am zis ca eu as fi preferat un plic parfumat, da ma stradui atunci sa tin bine sticulta in maini si promit sa ii dau drumu mai departe in siguranta

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

purple:"Ma enervam sa vad goldie printre subiecte seriose si importante." pot ca sa stiu si io de ce????
mey nasica traseu' l-am gandit si geografic putin???...io cre ca zonele unde sunteti voi cam asa sunt pa harta nu??? e bine sa plece da la una la alta.... da' acu tre sa va vorbiti si voi...ca na...e chestie si de costuri de transport si de siguranta coletului...io prefer curieru' ...e putin mai scump...da e mai sigur...decat posta...
oricum nu-i dam drumu' d'aci pana nu va-ntelegeti ca sa stim exact ce si cum....cat despre "ma stradui atunci sa tin bine sticulta in maini" am toata increderea

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

okky, deci de la lisa ajunge la mine si eu il trimit spre iona.perfect. e ok si treaba cu curieru', ca posta romana e vai de ea (asta desi mama si-a mancat 20 de ani acolo), nu prezinta siguranta...

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

purple.....da vad ca te-ai specializat la filme goldie......care mai de care mai sacsi...

Citat:
lisa??/daca m-am dat cu el pai cum da' atunci ce sa fac??? sa ma uit la el??? nu numai ca m-am dat cu el de vreo jdemii de ori...da cu cat imi dau mai mult cu atat imi vine sa-mi torn mai mult pa mine...
d'aia zic sa inceapa traseu mai repede sa mai ajunga si la voi ceva


mj.....cand am zis ca macar o picatura pe fund sa ajunga si la noi......am intuit eu ceva......eram sigura ca-ti va veni sa-ti torni toata sticlutza aia din cap pana-n picioare......
da ia zi altceva......ii place lui come togetheru cum mirosi?...iti mai cumpara?


www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

da astea va stabiliti voi intre voi..cat, cum si cine plateste....curieru e bun ca iti vine la usa, eventual te suna daca nu te gaseste acasa, important e sa va treceti voi nr.de tel.pe plic/colet sau ce-o fi...si sa va vorbiti ca sa stiti cand ar trebui sa ajunga la voi...cre ca o zi e de ajuns sa va edificati asupra problemei... adica iti ajunge azi...ma rog te dai cu el..treaba ta ce faci...si maine il dai mai departe...
nu de alta da sa stiu si io cand il astept inapoi....
apoi daca va place si il vreti pentru voi, va combinati si il comandati..(se misca repede baietii, dupa cum s-a vazut)...va dau si cuponu' meu de reducere 10% parca si vedeti cum faceti mai departe ...

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

liso pai lu come togetheru cum sa nu-i placa daca e parfumu' lui
daca te referi la sotzu el zice ca nu-i place da cre ca e putin invidios
chestia e ca desi e apa de toaleta, nota aia de varf...adica primu impact e cam... ametitor ca sa zic asa da dupa ce se estompeaza asta....mie chiar imi place
chestia e ca n-as vrea sa-l transform in parfumu' meu...desi as putea...dar n-ar mai avea niciun farmec...vreau sa ramana forever his perfume

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Aoleu tu chiar nu glumeai cu stecla
Oricum clar curierul e mai ok.

(ma enervam pt ca mi se parea ca nu il respectam pt TOT. Adica, spuneti voi dc se potrivea un videoclip din asta si cometariile de rigoare langa discutie despre operele de caritate sau procese. Imi place tare mult asa "impartit")






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput