Goldie Pants - 15

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

La 2 juma .Asta e vb maine,
va pup pe toate

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj . care a fost primul lucru care ti-a venit in cap cand ai desfacut sticluta si ai pulverizat? primul, primul?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

uaauuuu...mj nu vreau sa imi imaginez ce-a fost in sufletul tau cand ai desfacut parfumul......dar zi-ne si noua totusi cate ceva ......am inteles ca e destul de dulce...ia zi tu , cum miroase ?.....se poate purta in fiecare zi sau numai ocazional?...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetili, scuze, am avut nevoie de ceva timp ca sa pot trage neste concluzii
ce pot sa spun? Ati intuit foarte bine...nu am avut rabdare....am desfacut coletul in masina....dar parcasem aproape de o statie de autobuz si toti cei din statie se holbau la mine....asa ca mi-am simtit invadata intimitatea si am plecat...dar pe drum intre 2-3 semafoare si cateva treceri de pietoni......am reusit ....l-am desfacut si.... m-am eliberat....
„Parfumurile, spune cineva, au puterea incredibila de a te trimite inapoi in timp, sa-ti reaminteasca perfect despre starea, persoana, locul sau atmosfera cu care mintea noastra le asociaza.”
parfumul asta este unul care nu ma caracterizeaza.....clar nu l-as folosi in fiecare zi......este un parfum ....strain...si totusi atat de familiar.. ...in sensul ca incerc sa-l leg de ceva.......de un deja vu ......de o aminitire............habar n-am....imi inspira doar ceva.... „plin de mister si incredibil de obsedant...”.......iar despre persoana cu care mintea mea il asociaza.........
...e ciudat .......imi place cum miroase pe pielea mea ....desi stiu clar ca asta nu e parfumul meu,....... il iubesc pur si simplu......
Fiecareia dintre voi ii va veni randul sa decida in cunostinta de cauza. De luni sau poate chiar de maine, sa vedem cum zice si ankutza, BaV isi incepe tour-ul la voi, fetele goldie, care il vreti,...altfel vom putea face schimb de impresii dupa aia....eu cred ca e o experienta pe care n-ar trebui sa v-o refuzati......


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Mj deja imi simt inima palpitand de emotie..abia astept sa-i simt si eu aroma!!!!!!

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj clar o sa faca valuri parfumul, si la propriu, si la figurat! eu deja nu mai poci de curioasa...cred ca o sa mi-l inchipui in 1000 de feluri pana o sa ajung sa il simt cu adevarat! cand o sa il simt insa, tre sa il leg de un lucru frumos....ca asta vreau sa imi inspire de fiecare data cand o sa ma mai intersesctez cu el



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashico, pai iti faci atmosfera cu asta


si apoi desfaci sticlutza
ce poate fi mai frumos

si tu lisa mai usor cu palpitatiili sa rezisti pana la intalnire macar

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

...
ankaaaaaaaaa unde ai plecat?noi suntam la subsollll..sa inteleg ca avem toata casa la dispozitie pana maine seara??

mj vaz ca parfumul a ajuns cu bine fara incidente pi la posta si acu ii in siguranta.....sunt foarte curioasadupa parerea ta il caracterizeaza?i se potriveste lui MJ?

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ce probleme sa avem la posta mey iona pai ce crezi ca facuram noi aseara in cuscubeta postarului lu ankutza mey ne-am informat si ne-am dus blindati toata teaba n-a durat mai mult da o juma da ora....si mai mult am asteptat la coadaca mai erau si altii p'acolo
pai ce zici tu cand l-au vazut alea pa come togetheru' au ramas cu gura cascata el le-a vrajit si am rezolvat toate problemele...

cat despre parfum...daca i se potriveste sau nu parerea mea nu conteaza aci...fiecare trebe sa-si faca parerea ei
www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

M-ati uitat? Ne mai primiti la party? Sau m-ati deposedat teoretic si de metali? Practic nu aveti cum


Azi inteleg ca tema este una parfumata




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput