Goldie Pants - 15

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Neatza fetelor
for u and for M

anka n-am stiut ca ai o casuta de oaspeti asa de primitoare si de placuta! baldachinul e de vis!!!

eu m-am uitat pe canalele de stiri si nu e niciunde newsalert cum ca la posta s-ar fi intamplat evenimente interesante. asteptam insa cu interes sa ne aduca mj news!

iona....da tu zici de 2300 acolo? avaiiiii poi cu asa comoara stai tu pe strada??

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

fetele v-am facut cafeaua...daca nu vreti sa coborati( e de inteles) sunati din clopotel, se ocupa personalul
Oana ma bucure ca te-ai simtit bine,dar sincer nu prea va vazui la fatza ...ati disparyt cam devreme
Mey si io m-am uitat inclusiv pe CNN, pe Twitter sunt follow pentru toate ziarele si tv doar-doar o ved pe MJ si ea nik.....
Niciun Breaking news...mai am o solutie.....Google Alert...

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mei fetili ...e bine daca nu e nici un breaking news despre mj .......inseamna ca a iesit victorioasa de la posta...
....singura explicatie a absentei ei... ar fi ca nu mai poate sa come alive dupa ce a mirosit parfumul......mj mama, ai nevoie de niste oxigen?...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Se spune ca " no news is a good news"..da` nene totusi.
E 12.
Si io am acelasi scenariu.....a luat parfumu` de la posta, pentru ca nu a avut rabdare pana la berou..l-a desfacut acolo.Si-a dat cu o tona, si a lesinat.....si acu are nevoie sa "come alive" dar cum ?ca e la posta....nu are cum sa-l vada pe musiu.
MJ...unde esti??????


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetili
scuze de intarziere, da' e treaba aia cu sfertu' academic
acu iau ceva toxic...o gura de oxigen si revin




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Fierbe-ne reao

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ankutza pot sa fiu si rea cand vreau da' acu chiar nu sunt imi caut .....cuvintele
las ca te vad io pa tine cand ti-o veni randu
mai lasa-ma putin... sau intreaba-ma tu...poate asa gasesc cuvintele mai usor

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Vroiam sa stiu daca este asa cum te asteptai......nu stiu cum sa esplic...daca il reprezinta pe MJ, daca te simti mai aproape de el, sau daca il simti langa tine.
Ceea ce o sa va spun acu pica fix ca nuca in perete...io trebe sa plec din Buc nu o sa am net pana maine seara....asa ca o sa sufar .....vreau parfumuuuuuuu`

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ia-ma-ncet
azi la ce ora pleci? poate reusesti sa-ti raspunzi singura la intrebari

io deja il simt in toti porii... parfumu'

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput