Goldie Pants - 15

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Am primit semnal ca e black shirt expus pe aici. S-a dat alarma . Sunt peste tot.


De poza...am incercat eu sa ma maschez intr-o poza cu el si nu a iesit nimic




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

..purple in sfarsit ai aparut......cam tarziu insa...cre'ca black shirtu e cu oana la o ciocolata fierbinte ..ca vad ca nu mai da nici nu semn...

..mei fetili....da voi mai vreti sa party.....sau nu?.....





www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

am stat mult la party naked in jacuzzi???

oana in schimbul castanelor te rog trimite-mi si mie niste leucoplast ca si fingeru' meu are nevoie

purple ce bine ca ai aparut vezi de black shirt ca io nu mai fac fata la toti

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

M I LOVE YOU!!!
buna fetele
....mai sunt 10 zile pana la premiera This is it...abia astept sa-l vad...simt ca nu mai am rabdare...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta..MJ
o duminica placuta va doresc

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetili
mey ce stiti de ankutza mey ankutzatre sa stabilim pentru maine unde ai disparut hai ok, daca vrei sa vin io, vin acu ce sa fac da stabilim putin mai dupa masa?? ok???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello fetili

for u and for M

wow...ce de treburi urmeaza, incepe BaV Tour....se apropie repede This Is It

mey iona...aseara i-am servit o hot chocolate lu blackshirtu' ca era infrigurat pe ici si m-am dus sus sa caut leucoplast sa iti trimit...pana m-am intors a disparut blcakshiru'...da nu asa...cu cana si farfurioara si lingurita...cu totu s-a evaporat...
asa ca sa nu imi sariti azi in cap...ca la mine nu a fost


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

buna fetele.M I love you
MJ...stii tu de ce
mey io am intrat mai tarziu, am fost cu picii plecata putin, acu` m-am intors.Wow incepe BaV tour......Mj o sa iti dau Pm sa stabilim exact cum facem maine, daca nu poti sa vii tu nu e suparare .


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetili trebe sa-i fac bagajili lu BaV duamneeee cine m-o fi pus.... da' parca n-am promis ca vi-l dau, nu? sau am promis???...

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

MJ pai acu` te sucesti?
Fa-i bagajelul, pune-i periutza de dinti, pasta, chilotzei, ciorapei si ce stii tu ca ii mai trebe si gata......pupa-l de La revedere!!!!

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput