Goldie Pants - 15

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey Mj sper ca nu-ti veni tocmai acu pofta sa te dai la fund

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey pai mi-o mai fi venit si mie randu sa ma dau la fund, si cre ca acu ar fi momentu cel mai bun

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

nu-i moment de dat la fund mj....ca eu deja am inceput AMR-ul...asa ca priveste-l gales si fa-i bagajele...e doar temporar....gandeste-te la partea pozitiva...nu ii faci bagajele la come together...ci doar la BaV

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico cam ai dreptate de parfum ma pot lipsi...da de ce sa va dati voi cu parfumu lu come togetheru' meu... asta nu prea imi place mie si nici nu prea mi-e clar
si apoi vaz ca tu nici da finica nu ma mai recunosti ca ma tot iei cu mj...vrei sa-ti zic si io oana???
p'aci un party ceva?? nimik? v-ati dus toate sa va pregatiti pentru marele bal

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

cum sa nu te recunosc finica.....da ma gandeam ca daca folosesc obsesiv mj...te inmoi si tu si dai mai mult din casa
da lasa ca te trag eu de limba, numa sa ajunga BaV la mine..ca te provoc eu la spus tot, nu scapi tu asa usor de mine

despre come togetheru'...poi in poze ni-l areti....parfumu ni-l areti...si ne multumim cu atat. o sa asociem fiecare BaV-ul cu ce avem in dotare, deci al tau ramane neatins

daca e party contati pe mine ca is in zona

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nasico io daca spun ceva, spun ca vreau io nu ca ma provoci tu, ...io zic sa lasi curiozitatili, provocarili si trasu de limba...ca na, come togetheru vrea sa fiu o duamna si ie-te d'aia, ma jur, ca nu-ti mai zic nimik intai sa zici tu, na

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi nu vezi ca eu is blonda si ma ia gura pe dinainte....fara sa ma gandesc prea mult. daca stii sa pui intrebarea cu substrat...spun tot...



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna fetele...
mj draga ...dar ce faci?... te simt ca ai vrea sa dai inapoi cu BaV.....mei, acuma daca te-a luat gura pe dinainte si ne-ai promis parfumul inainte de a-l avea in maini si a vedea ce sentimente te incearca.....ce sa-ti facem?........si apoi... cum vine asta cu parfumu lu come togetheru?... ..
adik BAD al meu tot pe asta il foloseste.......

...oricum am un feeling ca mult mai devreme de Craciun o sa intru si eu in posesia parfumului MEU BAV.........ca BAD al meu nu prea e multumit de faptul ca o sa miros parfumu lui come togetheru tau......o fi gelos?.. ..dragul de el..

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nasico, acu ma aburesti rau....., da raaaaaau de tot las ca vorbim noi dupa BaV
mey fetili nu mai vreti party...mey maine e fucking monday, most fucking day of the week.....maine o sa regretati ca azi n-ati party treaba voastra

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

finica nu aburesc nimic ca nu ma duce capu'

ioonnaaaaa, puuurpleeeee......unde sunteti? iar va atrag metalili? mai fetili iar ati dat-o pe private party? poi asta e treaba? ne strangem aici si voi lipsa la apel....lipsa nemotivata....

lisa

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput