Goldie Pants - 15

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ankutza nu e treaba de fofilare...da na e fucking monday...ce sa fac sa vin sa te vad 3 minute???? ca tu abia astepti sa ramai singura cu BaV... io vreau sa incepem luni dimineata traseu si e bine sa stabilim azi sau maine ora si locu' daca chiar vrei sa ma vezi stabilim pentru o alta zi, o dupa amiaza, mergem la o cafea, nu stiu facem ce vrei tu
parfumu am zis ca nu vorbim despre el decat dupa ce trece pe la toata lumea da' acu na ca nu poci ca sa ma abtin, ieri eram data si cu alt parfum si nu prea am putut sa ma edific, da azi m-am dat doar cu el si cum am mai zis, il percep ca pe un parfum strain dar ma face sa ma simt... nu poci ca sa zic aci chiar tot las ca vedeti voi

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

poi lisa ....ma gandeam sa il bag pe BAD in poza langa tine


doamneeeee eu cu BAD in aceeasi photo??? ...oare nu e prea mult pt corasonu meu si asa afectat? ........oana ce vrei tu sa ne faci??...asa nu-mi mai revin in veci......si apoi .. treaba cu fotogenia e valabila si la mine......iar eu nu vreau sa fiu mai prejos de BAD.....ma mai gadesc ....daca nu, raman si eu la treaba cu fingeru' ca fetele ...



www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nasico da' daca tot vrei tu sa faci ceva nu e mai bine ca langa fiecare baiat, na ca pe ei ii stii sa pui tu ceva ce crezi ca ne reprezinta pe fiecare dintre noi ar fi o experienta interesanta cred...asa nu s-ar risipi nici misteru'...si nici nu ne-am simti mai prejos de baietii nostri
uite io una merg pe mana ta ce zici??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa

mj m-ai dat gata...ma duc sa imi astampar setea de cunoastere cu ceva hott di tat, ca sa poci sa am rabdare

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi...nu zici rau mj. oricum...impresii vreau sa aud 100% necenzurat!!! o sa va gasesc la fiecare ceva...reprezentativ si de craciun promit ca va fac un cadou, la fiecare

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

bine mey nashica uite incerc sa-mi fortez neuronii si sa refac mesaju initial, promit ca dupa ce trece BaV pe la tine iti trimit PM da' tre sa ai mare grija ....

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj

iona te-ai dat la fund?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mei fetili pana la craciun mai este ...asa ca hai sa ne petrecem...
de purple si iona stie vreuna ceva.... ...ca eu aici il vad si pe black shirtu'......l-or fi abandonat oare??...



www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa cred ca lui nu-i plac castanele si de aia e singurel....da il putem noi consola cu un cocktail, e in ton cu mesaju lui

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

pai oana....as zice sa nu mai astepti...ca fetele s-au facut nevazute, una cu metalili , alta cu vecinii...ia-l in primire si ofera-i a hot chocolate..
anka mama... dar tu ce faci? ..te gandesti la ziua de luni? ... si la intalnirea cu BaV??...vezi ia un magne B6 mai intai.....sa nu te apuce tremuratu si sa scapi sticluta din maini....

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput