Goldie Pants - 15

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

fetili, neuronu meu blond are o idee

treaba cu BaV vreau sa ramana undeva pusa bine la pastrare, sa avem o amintire frumoasa. adica, mai concret, as vrea sa va faceti cat o poza cu BaV, fiecare, si apoi sa mi-o trimiteti impreuna cu prima impresie, ce v-a trecut prima data prin cap cand "l-ati intalnit" si ce va inspira. o sa le aranjez frumos si daca sunteti cuminti si nu va dati la alte ograzi, vi le fac cadou de craciun v-ar placea?

BaV in tour for Goldei Girls!!!!

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa ce vrea sa zica aia in filmuletu de la tine
get naked, get naked adica sa ne luam costumili e rost de ceva jacuzzi, piscine, oceane sau ce???? poate ne traduci si noua
ankutza nu cre ca vin io, in cursul saptamanii e mai greu...daca era azi, era mai simplu, ne vedeam, asa ca trimit o zuza sa ti-l aduca, da sa-mi zici care e traseu tau, in zona piata sudului sau mc donald's brancoveanu ar fi bine pentru noi, si sa zici cam pa la ce ora esti p'acolo

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey mj.....am uitat sa fac analiza pe text.....dar cam asta ar insemna..... party naked in jacuzzi..

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nasico cu ideili tale, pai tu vrei sa scriem ce ne-a trecut prin cap duamneeeee, io nu cre ca pot sa scriu ce naibavrei sa stii toate intimitatilii noastre
asta e de ajuns??
ca cuvinte....e cam greu sa gasesc si apoi mai e si treaba cu cenzura

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi scrii pe privat ca nu te cenzureaza nimeni, da poci expune si ce zisesi tu acolo, nu-i treaba grea. si poza, nu tin musai sa fie cu tine in totalitate, ca ziceai tu pe ici ca nu vrei sa risipesti misteru.....imi pot arata fingeru' doar..langa BaV
da sa fie pe ceva consistent fingeru ala

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nasica, pai initial io scrisesem un mesaj exact cu ce mi-a trecut prin cap in momentele alea...de cand am luat coletul de la posta, ce am simtit cat m-am chinuit sa-l desfac, si ce simteam dupa aia cand am reusit sa-mi dau cu el pe mine....ma rog cu ce am asociat toate starile alea...da dupa aia l-am cenzurat ...ca erau chestii prea personale si nu credeam ca va intereseaza...si apoi cre ca totusi e bine sa le tin doar pentru mine
lasa sa treci si tu prin asta si apoi mai vedem... poate sunt singura care a luat-o razna.....

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Bine Mj, mereu te fofilezi..ne auzim luni dimi, e ok .Mie mi-e ok si Sudului si Brancoveanu.Daca ei ii e mai simplu la Brancoveanu vin acolo....oriunde ar fi, mi-e in zona
Mj din ce ii spusesi nasicii din dotare inteleg sa ti-a cam placut parfumu`.
Mei Oana cre`ca o sa iti spun si eu parerea dupa ce testez parfumul... cu poza nu stiu..ca nu sunt deloc fotogenica si ca atare io nu pre am imi fac pozne. O sa bag un finger .Remember the tiiimmmeeeee

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

oana..ideea cu impresiile despre BaV........ nush ce as putea sa-ti scriu....ca sentimentele ce ma vor incerca nu cred ca se pot reproduce in cuvinte ..... mai intai sa ma vad cu el in maini.....si apoi mai vedem..
...insa nu inteleg ce vrei sa spui cu "le aranjez frumos si vi le fac cadou de Craciun"......

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

come togetherul tau nu ti-a esplicat treaba cu share?...poi normal ca ma intereseaza ce simtiti voi ca la final vreau sa vad daca produce reactii asemanatoare sau diferite...am eu o treaba la mansarda, grea de esplicat....asa ca rogu-te nu mai sterge ce scrii

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi lisa ....ma gandeam sa il bag pe BAD in poza langa tine

anka nu-i treaba de fotogenie...ca iti dai seama ca eu sunt prima care cade de pe lista la asta....da un finger, acolo...merge....remember the time....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput