Goldie Pants - 15

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

...anka

mey io acu am terminat cu treburili..va dati seama am fost si pi la vecini ....la ajutor...pap niste castane si ma duc la...revin

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey, voi chiar va faceti de cap? n-aveti de gand sa va aratati sera asta? sa incep sa va caut pe gps dupa metalili de la centuri? si sa spun apoi public unde si cu cine sunteti? ma provocati?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona...stai asa, ca si eu tot castane pap....le avem de la acelasi vecin?
sau el le-a dus de la una la alta?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

cre`ca umbla cu fofarlica vecinu`,merge pe la amandoua...sanchi cica el va impresioneaza...e original...cand colo el se prezinta cu acelasi lucru la amandoua.Mey faceti-l atent ca va cunoasteti...data viitoare poate nu mai gafeaza.Ntz ,ntz ,ntz

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anka cred ca e prea tinerel si ii fuge mintea iute, da nu si bine



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:


mey da' aci e vreun party??? n-as zice
hai fugutza sa va vad AMRurili, ankutza tu prima, io cre ca luni facem transferu' dupa ce duci kinderii la gradi, sa ai timp sa-l ........savurezi..

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

si luati colea o gura de oxigen sa rezistati mai usor



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetili ..
oana .....daca e vorba ca iti pui GPSu pe urmele noastre......mai bine iesim.... inainte sa ne gasesti in vreo ipostaza compromitatoare....... dar sa stii ca eu nu am de ce sa ma ascund.. pt ca nu umblu prin vecini ca iona ...parteneru meu e unul si acelasi.....the one and only MR BAD ..

...da noi in seara asta avem party sau nu? .....ia poftim la party va rog






www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ohhh lisa, degetul ala neastamparat....mi-am distrus si eu 2 degete de la curatat castane, cred ca le bandajez asa, ca poate oi mai scapa de gandurili ce o iau razna cand ii vad fingeru'...na na na...nanaaaa...de-a remember the time va jucati voi seara asta?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

da Mj, duc kinderii si ne intalnim...finally
Oana ai grija cu vecinu` ,reorienteaza-te spre cei mai copti, mai Ebony asa.......Mhhhh chiae avem novoie de oxigen mi-a lipsit all day long

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput