FIV in Ungaria 68

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

fetelor pupici si cate o pt fiecare.

in jur de 11 ora locala mergem sa numaram ce am clocit, am dimineata si am dat sange pt estradiol, asta e bine aici, esti monitorizat "la sange" mereu.

in rest sunt ok, e urat afara si tre sa stau in casa, ca asa frumos e orasul asta...numai bun de plimbare ar fi...dar pana la vremi frumoase...clinica si acasa...


pupici

de Craciun vom fi 2 in 1!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki01 spune:

Mirela spor la clocit! Tot asa urat este si la noi. A inceput acum un vant ca nu stiu daca iesim afara astazi.
Sunt normale intepaturile in ovare, acolo se lucreaza!

Goggy, sigur ne vom vedea! Doar vom sta usa in usa. Noi am facut rezervarea direct la ei. Si eu am cautat sa rezerv studio pe net si nu am gasit, de aceea am facut-o direct la ei.

Ref. la teste de sarcina, eu cand am facut ET-ul norocos, am facut un test in ziua BHCG-ului (Z10) a iesit negativ (nici nu avea cum sa iasa asa repede altfel) si de atunci nu am mai facut. Nu mi-am dorit, nici dupa ce stiam sigur ca am bebe la purtator, sa-mi mai fac vreun test. Momentele traite la aflarea vestii ca BHCG este pozitiv, imi sunt suficiente ca amintiri.



Miki, fericita de Andrei (11.11.2008)

si aspiranta la bebe 2

Poze cu voinicelul nostru iubit
Povestea puiului nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adyluka spune:

Miki01, cum adica ai facut in ziua 10 test bhcg si a iesit negativ (desi erai insarcinata sa inteleg). Test de urina?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinaflorea spune:

Tabitha imi pare tare rau, dar lasa, ca vei reusi data viitoare.
Anca nu mai zici nimic... cum esti?
Mirela Spor la numarat!! Iti doresc o recolta bogata!!!Da, e normal sa ai intepaturi in ovare...mie asa de tare imi crescusera, ca le simteam si cand stateam jos pe scaun,,, si de abia mi se redreseaza, si deja am fost la embriotransfer... deci...
Fetelor, tusesc ca un magar cu gripa!!!! Ma tem sa cnu imi arunc afara BBii incerc sa ma abtin cat de tare pot. Din toate ocaziile sa ma racesc!!!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

fetelor m am intors......
valore estradiol 109,2
foliculi multi, dar de dimensiuni mici....ceea ce este bine in raport de valoarea estradiolului.
prin urmare mi-a marit doza de gonal la 150 si ma duc joi sa vedem ce si cum am evoluat. A spus ca nu se astepta sa mearga asa de incet....daca nu cresc icrele mele mai repede s-ar putea sa mi se decaleze data punctiei cu 2 zile....
in rest, tre sa beau la fel de multe lichide.



de Craciun vom fi 2 in 1!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

violeta: eu intotdeauna sun la nr. de la clinica: 0036 6242 3623, pe cel personal nu il am (probabil nici nu-l da, ca ar fi vai si amar de timpul lui). Bafta sa-l prinzi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

va sarut fetelor

eu am sa mor de frig

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Samiroooooo, nu muri inca....mai ai un Fiv de facut
Si mie mi-a inghetat




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

nu-i asa???...macar sa mor naibilor plina de hormoni
nu mor....da invidia ma roade...ca voi mai aveti putin si incepeti....si va mai si intalniti,cafeliti etc etc???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Mirela, acum ca le dai doza mai mare, sigur vor creste mai repede!
Samira, Kitta pleaca la Budapesta pe 16-18, nu stiu daca o prinzi...
Rubia urma sa faca si ea in perioada asta, noiembrie sau decembrie, nu mai stiu exact.
Goggy, daca nu te grabest tare, ne vedem dupa 3 noiembrie. Mi-am facut rezervare tot la Helios, pana la urma.
Eu sper sa nu vina iarna asa devreme...


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput