FIV in Ungaria 68

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

ma enerveaza si menstra asta cumplit....trebuia sa vina pe 10....si suntem deja in 13 si vad ca asteapta invitatie speciala sau covoru' rosu'...si io care ma laud cu o menstra ceas....asa se intampla....cand e musai sa fie punctuala....o face pe nebuna
oricum...e acolo ...o simt....si inca mai am rabdare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

mi-a venit o idee fetelor:cele care va cazati la Helios hai sa ne scriem cu pixu' numele prin dulap pe undeva...prin interior....si sa-si adauge fiecare numele in dulap cand ii vine randul sa stea acolo...si sa fie secretul nostru

nu stiu are ar fi explicatia logica pentru chestia asta...asa ca nu ma luati in seama....v-am zis ca frigul ma afecteaza mai tare decat sunt afectata din nascare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki01 spune:

La testul de urina m-a referit. Scuze!

Citat:
citat din mesajul lui adyluka

Miki01, cum adica ai facut in ziua 10 test bhcg si a iesit negativ (desi erai insarcinata sa inteleg). Test de urina?


Miki, fericita de Andrei (11.11.2008)

si aspiranta la bebe 2

Poze cu voinicelul nostru iubit
Povestea puiului nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Samira, scuze ca nu stiu exact ce probleme aveti voi, dar nu e nicio sansa da bb "naturel"? Poate n-o sa mai fie nevoie sa mergi la Budapesta, sa vezi ce te oftici atunci!


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Eu de maine dau startul,iau prima pilula de Marvelon.Singura problema ese ca eu as vrea sa iau mai multe pilule(nu doar 18 zile) pt ca pana pe 15 nov sotul e la munca si as fi vrut sa plecam impreuna.Ar insemna sa mai iau in plus vreo 6 pastile,incerc sa-i scriu acum Dr Kovacs sa vad ce-mi zice ca la cons mi-a zis ca se poate dar nu mai mult de 27 de zile cu pilule deci...nu stiu exact cand o sa ajung si inca nu mi-am facut rezervare la cazare.
Maine va zic ce si cum...
Fetele de la Helios Panzio cat trebuie sa platiti pt 14 zile cu taxe cu tot,dac nu sunt indiscreta, of course

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

felicia....eu am o trompa scoasa si una atrofiata din cauza injectiilor Metothrexat...nu am eu norocul sa raman insarcinata naturel in aceste conditii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinaflorea spune:

Miki sa inteleg ca ti-ai facut test de urina in ziua a 10 a dupa ET si a iesit negativ? Ca eu azi mi l-am facut desi doar joi voi avea o saptamana dupa ET si mi-a iesit negativ, si ma gandeam ca ar fi trebuit sa fie macar putintel roz???Sunt???? Imi rod aici unghiile....deci sa nu ma alarmez....... bbbuuunnn....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Citat:
citat din mesajul lui samira33

mi-a venit o idee fetelor:cele care va cazati la Helios hai sa ne scriem cu pixu' numele prin dulap pe undeva...prin interior....si sa-si adauge fiecare numele in dulap cand ii vine randul sa stea acolo...si sa fie secretul nostru

nu stiu are ar fi explicatia logica pentru chestia asta...asa ca nu ma luati in seama....v-am zis ca frigul ma afecteaza mai tare decat sunt afectata din nascare



mai mai sa ma hotarasc sa vin si eu acolo .....
Samira, ma identific de multe ori cu tine, mai ales cand vorbesti despre mancare!

Eu sunt la munte, la cursuri si simt ca in curand o sa ninga, asa e de frig. Nu ne lasa astia nici cinci minute dupa masa, n-am timp sa merg la magazine, afara e frig...
Dar in seara asta merg la petrecere!

incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

...sa nu razi tamaryllis...ca pe aici ma autocenzurez cat pot...da' potential am mult mai mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Imi imaginez si am si observat ca ai potential! Chiar daca te cenzurezi!

incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!

Mergi la inceput