FIV in Ungaria 68

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

fetelor toate fugiti la budapesta, m-ati lasat singura la Szeged
am stat azi cam mult in picioare, e de bine? n-ar trebui sa stau mai mult intinsa sau acum inca e ok sa fiu mai activa?

de Craciun vom fi 2 in 1!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki01 spune:

Da, asa a fost. Mi-am facut test de urina si nici urma de liniuta 2. La mine a fost si BHCG-ul cam mic in Z10 doar 22.7, dar stiam ca este bebe, nu m-am indoit o clipa.

Citat:
citat din mesajul lui irinaflorea

Miki sa inteleg ca ti-ai facut test de urina in ziua a 10 a dupa ET si a iesit negativ? Ca eu azi mi l-am facut desi doar joi voi avea o saptamana dupa ET si mi-a iesit negativ, si ma gandeam ca ar fi trebuit sa fie macar putintel roz???Sunt???? Imi rod aici unghiile....deci sa nu ma alarmez....... bbbuuunnn....


Miki, fericita de Andrei (11.11.2008)

si aspiranta la bebe 2

Poze cu voinicelul nostru iubit
Povestea puiului nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Mirela, nu fi suparici! Nu e problema daca ai stat in picioare, atata timp cat te simti bine. Mai ales ca inca sunt mici foliculii, poti fi cat de activa vrei.
Tamy, Samira chiar aveti potential! Mi-ar placea sa va vad impreuna Si daca mai vine si goggy... io numa' as sta si as rade


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna seara fetelor.
Dr. Zadori nu mi-a scris inca.
Tabitha cele de la clinica, cand ti-au raspuns in ce limba ai vorbit? ca eu am observat ca doamnele asistente nu stiu engleza, iar eu maghiara nu rup o litera.
Nu stiu, ma gandesc sa mai astept pana la sfarsitul saptamanii, iar vineri eventual sa mai repet echografia, poate s-a resorbit chistul si-i voi scrie acest lucru. Ce spuneti?
mirela2 stai linistita, ca voi veni si eu la Szeget, dar probabil tu vei fi acasa cu la purtator.
irina ai grija de tine, cu raceala.

Fetelor va pup si va tin la curent daca imi raspunde Dl. doctor.

Pupici

Dumnezeu este alaturi de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui violeta70

Buna seara fetelor.
Dr. Zadori nu mi-a scris inca.
Tabitha cele de la clinica, cand ti-au raspuns in ce limba ai vorbit? ca eu am observat ca doamnele asistente nu stiu engleza, iar eu maghiara nu rup o litera.
Nu stiu, ma gandesc sa mai astept pana la sfarsitul saptamanii, iar vineri eventual sa mai repet echografia, poate s-a resorbit chistul si-i voi scrie acest lucru. Ce spuneti?
mirela2 stai linistita, ca voi veni si eu la Szeget, dar probabil tu vei fi acasa cu la purtator.
irina ai grija de tine, cu raceala.

Fetelor va pup si va tin la curent daca imi raspunde Dl. doctor.

Pupici

Dumnezeu este alaturi de noi

Adriana


eu aici voi fi pana pe 25 octombrie sigur, daca se decaleaza punctia voi sta pana la sfarsitul lunii.



de Craciun vom fi 2 in 1!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

mirela, mergi zilnic la clinica ?
ce faci acolo in fiecare zi ?
te intreb asa, ca sa ma informez despre ce urmeaza si la noi ...
merci
succes !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tannoo25

mirela, mergi zilnic la clinica ?
ce faci acolo in fiecare zi ?
te intreb asa, ca sa ma informez despre ce urmeaza si la noi ...
merci
succes !



nu..deocamdata...
am fost azi in ziua 5, ma mai duc acum joi ziua 7
si apoi.....stiu ca dupa punctie te duci cam zilnic ca sa vezi ce ti fac embrionii....sa vezi cati ai...cum evolueaza...apoi te mai duci la ET si dupa maxim 2 zie pleci acasa

cam atat.
ati luat legatura cu dr??? ce v-a spus?

de Craciun vom fi 2 in 1!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Citat:
citat din mesajul lui samira33

mi-a venit o idee fetelor:cele care va cazati la Helios hai sa ne scriem cu pixu' numele prin dulap pe undeva...prin interior....si sa-si adauge fiecare numele in dulap cand ii vine randul sa stea acolo...si sa fie secretul nostru

nu stiu are ar fi explicatia logica pentru chestia asta...asa ca nu ma luati in seama....v-am zis ca frigul ma afecteaza mai tare decat sunt afectata din nascare


Zau? Siii...sa fim asa...ca o fratie secreta, nu? O secta, gen... de femei nebune imbuibate de hormoni....
Samirooo, poate te dau astia in urmarire generala ca le-ai vandalizat pensiunea ! Sa vezi atunci ce o sa se mai dea felicia cu cracii in sus de ras !




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicia_
Goggy, daca nu te grabest tare, ne vedem dupa 3 noiembrie. Mi-am facut rezervare tot la Helios, pana la urma.
Eu sper sa nu vina iarna asa devreme...

"De multe ori pierdem micile bucurii, asteptand marea fericire..." (Pearl S Buck)
poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra



Eu deocamdata am rezervare pana pe 4 nov dar se pot modifica datele.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

goggy...scriam si noi miiiiiiiiic....pe jos pe undeva...ca doar nu se aseaza aia pe burta sa sterga prafu'n dulap ca sa vaza isprava noastra

va sarut si aveti grija de voi

Mergi la inceput