LMA Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (341)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Sanatate multe, Ghighi!

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si delfinas(a)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabriela77
Yaia, eu mi-am zis si imi sustin pronosticul! O sa beau o cupa de sampanie in cinstea delfinasei!




===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si delfinas(a)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Yaia

[quote]citat din mesajul lui carpatina

Si eu care credeam ca ai gasit un secret in ochii colegului de birou si acum elucidezi misterul...


Ochii lui nu's genul meu..

Asta cu elucidat mistere ma duce cu gandul la jocurile cu detectivii pe care le-am luat de la Sim.. sper sa le mai am ca tare erau amuzante...
Si btw (sic erina , ce mai face Sim?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiciDe2007 spune:

Capitolul 342!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Papanash, imi pare rau de asa vesti, multa sanatate lui Adi.

Luy, ne poti pune pe lista cu tot cu tati. Adica venim cu companie pentru tati de Mihnea si cu Alex. Dar cum suntem toti la dieta nu cred ca e cazul sa ajustezi estimarile de ieri.

Carpatina, stii ca si mie imi era dor de jocurile alea cu detectivi. Acum 2 weekenduri mi le-am instalat si am jucat juma de zi.



Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiciDe2007 spune:

Citat:
citat din mesajul lui carpatina

Citat:
citat din mesajul lui luy

Erina voiam doar sa stii ca nimeni nu vorbeste aici in vant, chiar daca uneori nu i se raspunde Stiu eu pe unii din umbra carora nu le scapa nimic !


ushi musca, ushi de pe caciula mea, ca nu de mine zice!

Luy, tot respectul pentru timpul pe care-l aloci organizarii!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)


Stai linistita,ca o simt cum bazaie deasupra capului meu(musca evident,nu Luy)
Stai linistita,ca o simt cum bazaie deasupra capului meu(musca evident,nu Luy)

Mergi la inceput