LMA Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (341)
Raspunsuri - Pagina 16
carpatina spune:
Inca una si ma duc sper cresa..
La mine la serviciu e tare agitat... acasa la fel... sunt de permanenta 100% (bunica "viziteaza" Romania, noul serviciu al lui tati e peste (multe) hotare)... da' asa " se caleste" otelul... Sper ca pe la sfarsitul lunii sa revin la ritmul normal si sa ma intorc sa va mai trag de codite din cand in cand.. ![]()
p.s. treaba cu extemporalul ramane valabila.. ca de citit citesc ![]()
=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)
Gabriela77 spune:
Yuhuuu, bine ai revenit Carpatino!!
Erina, Alina, Mandarinuta, multumim!
Gabriela, mami de
Sara Ioana (29.08.2007) si Emma Sofia
23 +
greyeras spune:
Ceamica ti-am trimis un PM.
Astept raspuns.
Imi scuzati graba dar nu pot sta pe net.
Valentina la mcdristor a fost petrecerea. Sa-ti traiasca piticul, scuze de intarziere.
Mamica de Ana-Adelina
(24.09.2007)
rnico spune:
ceau!
ce se mai aude cu petrecerea?
as vrea si eu sa stiu daca ma poate lamuri cineva
, unde si de la ce ora? si cadoul sa fie de 50 ron?
noi la 12 sambata avem control de rutina la pediatru, si as vrea si eu sa stiu cum sa ma organizez
multumesc

mami de alesia (23oct2007) si tudor(23apr2009)
betty78 spune:
Yaia, Benix, Valentina, adimercedes, Sabina si restul fetelor care m-au incurat, vreau sa va multumesc...
sper ca nu am uitat pe nimeni, iar daca am facut-o imi cer scuze, dar am citit pe etape si scriu din memorie
Aniast tinem pumnii, poate de data asta o s aajunga un embrionas la caldurica in burtica pentru urmatoarele 9 luni
si multa bafta.
AMR 14 zile
Betty78
36+
si
Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Pentru cine vrea sa ne admire
pozele noastre
asa creste bebe Mario
aeperju spune:
Multumesc mult de tot! Ma bucur mult ca v-au placut pozele!
Numai bine tuturor!
Emma si Andrei (21.09.2007)
mandarinutza spune:
Rnico, eu stiu ca este sambata de la 11 la hotel Ibis Gara de Nord
Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007
Poze
luy spune:
Nu pot sta acum, ca Me nu doarme inca si vrea s-o duc la culcare, o sa revin.
Pt Nico: party incepe la ora 11, la hotel Ibis Gara de Nord, cadou de 50 ron.
Revin, nu mai pot s-o tin
Luy, fericita mamica de
Maria Teodora
( 25 august 2007 )
mandarinutza spune:
Luy, am trimis poza si pe mailul tau si pe contul comun de yahoo. Somn usor lui Me!
Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007
Poze
Celia spune:
Ajung si eu din urma...mult am avut de citit, de vazut foto...
Noi l-am sarbatorit pe Andrei intr-o zi cu bunicile, in alta cu nasii si tot asa.. Andreea i-a cantat"Muti ani taiaca Adei , si Adeea , si mami si tati"... se certau caci Andreea spunea azi e ziua mea , iar Andrei ii raspundea " ziua ta a trecut astazi e a mea..." Ma bucur ca am doi copii minunati.
mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi
6 luni
foto2009
