Licurici de ianuarie-februarie 2009 (56)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina2700 spune:

Intru mai relaxata.....uffff
Mi-am mai revenit!Azi David s-a comportat destul de bine!A papat,s-a jucat a lalait si a vorbit bebeluseasca lui...deci se pare ca nu l-a marcat faza de aseara!
Veronica multumesc de link...io nu stiu cum ....dar se pare ca capitolul ala l-am sarit!
Miere buna treaba faci...ca postezi chestii interesante...daca as fi citit atunci capitolul tot ...probabil ca nu mai intram in panica aseara, sa urlu de nebuna!
Naty sper sa nu fie de la calciu...azi nu a mai transpirat,dar de ieri am inceput sa iau eu calciu..pentru ca amcitit aici pe DC ca in timpul curelorde slabire,daca alaptezi scade aportul de Ca di lapte asa ca...Eu acum nu mai sunt la dieta dar tot nu maninc cum mincam inainte de dieta drastica pe care am tinut-o acum vreo 3 sapt...si m-am gandit ca poate o sa-l ajute...o sa vad io...

Voi ce faceti de Craciun?V-ati facut planuri?Noi am vrea sa mergem la munte la zapada...ca aici oricum nu va ninge!Trebuie sa-i luam hainute groase lui David...chiar nu stiu cum am sa-l imbrac pentru ca aici iernilesunt blande si nu am sa-l infofolesc!Sugestii???
Poop licuricii si mamicile lor!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina2700 spune:

Am uitat sa va spun ca si noi participam la concursul Klorane:
http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=1
primele 2 poze...daca vreti sa ne voati....

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Intru si eu pe fuga de la servici..
Alina sa va traiasca printesa Ana, sa fie sanatoasa si sa aiba parte numai de bine..
Naty nu cred ca pot intra maine dar si voua va doresc acelasi lucru pentru Ioana.
Alinuk felicitari pentru dintisor..
Edinutza pupam fetele si felicitari si voua pentru dintisor.
Alina2700 Doamne ce sperietura... multumim pentru pasii care trebuiesc facuti in aceste conditii... o sa-l informez pe tatic.
Crisspy LA MULTI ANI!!! cati mai multi impreuna..
Porumbita cum va simtiti?
Micola ce face Alex? Cum stati la capitolul papa?





Poze ..

Stefan-Sufletelul meu grabit..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

mai nou,nu mai vrem sa dormim deloc in timpul zilei. cand intru in camera, Ana se prapadeste de ras...asta ca sa vedeti cat de mult ma ia in serios

29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Crisspy, felicitari si la multi multi ani impreuna fericiti si sanatosi!

Alina, mie nu mi-a mers link-ul ca sa-l votez pe David, poti sa-l mai pui sau sa-mi spui la ce pagina il gasesc?

Alinuk, felicitari pentru dintisor!

Alina, petrecere frumoasa, sa va simtiti cu totii bine. Cred ca o sa fie incantata Ana de cadoul de la surioara ei

Lisa, chiar nu mai doarme deloc Anusca ziua? Uff, cred ca pica franta seara.

Eu ma duc sa pregatesc o friptura ca avem iar musafiri, de data asta pt ziua lui Vladut

Ana mamica de Luca-Vlad (09.02.2009)

Poze cu Vladut:
http://picasaweb.google.ro/annavladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daiopri spune:

Alina LMA pt Ana! Ei, la 7 ani nu e chiar asa rau, dar se mai intampla din cand in cand. Nu te speria
Naty LMA pt Ioana!
sa va distrati frumos cu toatele!
Si LMA tuturor sarbatoritilor si sarbatoritelor si celor care isi serbeaza casniciile!
Tot ceea ce va doriti!
Noi tot mucosi si tusitori (multumim de urari).L-am leganat cat pt 8 luni sper sa nu ramana cu narav

numai bine tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina2700 spune:

Anna uite aici:
http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=1
daca nici acumnu merge ....sunt primele 2 poze de pe a 2a pagina
Multumim

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina2700 spune:

Mda...nu merge linkul...cred ca nu-mi permite moderatorul....

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRINA.C spune:

La multi ani Anna mama!
La multi ani Ana mica si frumoasa , fetita de Alina!
Sanatate multa licuricilor bolnaviori, of of ce urat tre sa fie.

Azi sunt franta am stat la instit oncologic cu unchiul meu toata ziua, umilinta fara margini.Ma doare si stomacul inca de aseara.Sper maine sa fie..o alta zi.Va pup si ma gandesc cu drag la voi..asa imi lipsiti mai ales in zilele astea deprimante rau

POZE BOTEZ ANDREI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8069a40b05eaf331b3527d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">VIDEO ANDREI
POZE ANDREI
mami cea mai fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

Alina, ce mai sperietura!!!! Doamne, bine ca David este ok si ca nu s-a intamplat nimic rau. Ma trec fiorii numai cand ma gandesc. Multumim pt informatiile postate! Sunt utile dar ma rog la Dumnezeu sa nu fie niciodata nevoie de ele. Te inteleg ca te-ai panicat, bineca era sotul tau de fata. Un lucru e sigur, daca ai fi fost singura, sa stii ca nu te-ai fi lasat acaparata de panica, ai fi actionat la fel ca sotul tau.

Alina1976, distractie placuta la petrecere!!!!

Incerc sa incat poze noi dar nu stiu de ce dureaza atat.

Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput