Licurici de ianuarie-februarie 2009 (56)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Crisspy Multi ani fericiti impreuna!!! SA fiti fericiti si frumosi. Sa va fie viata presarata doar cu fericire!

Doamne Alina ce spaiama ati tras. Bine ca tati nu s-a panicat si a reusit sa scoata coaja. Multa sanatate lui David si voua.

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronica75 spune:

Salut fetelor,

La multi ani Anna - muuultaa fericire alaturi de cei dragi
Ana - sa cresti mare si sanatoasa
Crispy - sa aveti o zi cat mai frumoasa si multiii ani fericiti si de acum incolo
si tuturor licuricilor sarbatoriti astazi

Alina2700 - offff, bine ca e bine Nu stiu de ce dar si mie imi e frica tot timpul cand ii dau cate ceva in mana....

Uitati fetelor si filmuletele puse de Miere cu privire la sufocare - salvatile ca e bine sa fie....


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134818&whichpage=21

Fotografii noi si vechi
http://b1.lilypie.com/fsVKp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronica75 spune:

Ada - multa sanatate si voua ...da aveti ceva timp de cand va chinuie raceala...of, sper sa fie pe terminate

Fotografii noi si vechi
http://b1.lilypie.com/fsVKp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

alina un La multi ani din toata inima de la noi pentru Ana! O pupam dulce si ii dorim o viata minunata!

alina, alinuk nu o luam diseara pe Nadi, va ramane cu tati acasa si eu cu Ioana venim sa ne distram "ca fetele"!

veronica imi pare rau, dar nu stiu ce sfat sa iti dau, nu am avut problema asta cu nici una din fete.

alina2700:
- ce sperietura ati tras! Doamne fereste!
- si Ioana mea la fel transpira, foarte tare. I-a trecut pe la 2 ani. Nu avea lipsa de calciu, dar dr. ne-a zis initial ca asta poate fi o cauza a transpiratiei in exces.

dark good luck!

crisspy la multi ani!

Noi ne pregatim de party: diseara la ziua Anei, maine o serbam pe Ioana acasa cu familia, duminica avem petrecerea cu copiii.

Raluca, mamica printeselor Ioana - Alexandra (10.10.2004) si Nadia - Ana (29.12.2008)

NOI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

anna,, la multi ani!multumim!

ana, la multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Citat:
citat din mesajul lui Naty



alina, alinuk nu o luam diseara pe Nadi, va ramane cu tati acasa si eu cu Ioana venim sa ne distram "ca fetele"!


Raluca, mamica printeselor Ioana - Alexandra (10.10.2004) si Nadia - Ana (29.12.2008)

NOI





mei daca voi va distracti ca fetele, cu mine cum ramane??
imi iau si io iubitul si vin cu el

las picii acasa

Ana sa fii iubita si fericita.

Crispp la multi ani inainte!
..trec anii, asa-i

...da sa vezi ce fericire in astfel de momente sau la final de an cand se fac bilantzuri: chit ca ai realizat sau nu ceva..un lucru e cert... a mai crescut cu un an copilul!!!
..asta da realizare!


alina2700 mei ce sperietura
si eu ii mai dau cate un marutz (le aleg pe alea tari) golden/verde pe care-l cojesc si i-l dau sa-si maseze gingii
clar poate fi periculos


aaaaaa chiar asaaaaaaaaa, sa ne laudaaaaaaamm

de ieri, de la fix 9 luni are si Andu un dintzishor... de fapt a spart gingiutza..mai are de crescut

Alinuk
mamik de Andu mik si Teo voinik

nasterea - ca un cadou
www.youtube.com/watch?v=k0TSNlh-ZpE" target="_blank">botez bb Andu
www.flickr.com/photos/13087113@N06/" target="_blank"> franturi de viata
....................................................
Nimic nu-i intamplator!
...................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina1976 spune:

Helo gagice,

Asa deci, ca sa nu fie ziua perfecta, Sabina e plina de muci, e agitata si nu papa mai deloc . Dupa ce a bagat 200 ml de lapte cu cereale dimineata, pe la 11.30 a gustat niste fructe si a mai baut 70ml lapte, un biscuite si vreo 60 ml suc de portocale...iar acum la 4 nici nu a vrut sa vada piureul de legume cu somn!! A luat fix 6 lingurite si gata...si e si agitata .

Alina2700, Doamne prin ce ati trecut!! Citeam si nu-mi venea sa cred....si eu am stres cu asta si sunt fff atenta ce-i dau. Daca are macar 2 dinti e in stare sa rupa mici bucati din mar sau alta fructa...mai bine da-i chestii mai moi. Eu Sabinei ii dau biscuiti care in contact cu saliva se inmoaie, sau bucati de paine pe care o molfaie si o inmoaie...bucatele de legume fierte...chestii mai moi. Va pup si ma bucur ca trecut episodul!

Naty, va asteptam cu mare drag sa me distram "ca fetele"!

Alinuk, BRAVOOOO!!! Sa traiasca dintisorul lu' ginerica al meu!!

Fetelor, va multumesc mult pentru urari!!! Sa ne traiasca la toate puii dragi si sa ne bucuram de ei toata viata.
Va pup dulce!!




SABINA-MARIA (29 decembrie 2008)
ANA-ISABELA (9 octombrie 2006)
Mami de printesa ANA
Mami de printesa SABINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

LA MULTI ANI trupei de licurici de azi
La multi ani Ana de Alina
La multi ana ANNA
LA MULTI ANI CUSCRA




29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina1976 spune:

A, si am uitat sa va spun ca am comandat de pe net o papusa Barbie pe care am impachetat-o frumos si o sa i-o dau Anei diseara ca fiind din partea Sabinei! Poate asa o fac sa fie mai darnica cu jucariile si sa dea si de la ea Sabinei...ca acum i le smulge practic din mana si cu o fortaaaaa

Crisspy, SA FITI FERICITI!!! Sa va iubiti si peste 50 de ani asa cum va iubiti acum! Si sa va tina D-zeu impreuna panaaaaaa la adanci batraneti

Fug sa ma pregatesc de petrecereeeeee...YUPIIIII!!




SABINA-MARIA (29 decembrie 2008)
ANA-ISABELA (9 octombrie 2006)
Mami de printesa ANA
Mami de printesa SABINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Alinuk felicitari lui Andu pt dintzishor.
Noi inca nu avem nici un dinte

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput