Breaking News - 4

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Da, si mie mi se pare la fel, am si scris despre asta cind am vazut primul anunt al emisiunii. Dar ma intreb cum de au acceptat astia de la MTV sa publice stirea si nu numai ei? Si cum de au acces la un loc, o casa familiara lui MJ. Daca apartine inca familiei, inseamna ca au avut nevoie de acordul proprietarului... si in plus, vor fi prezente si citeva persoane apropiate de Michael.

Nu vreau sa ma bateti, dar cum spuneam, o mica speranta este acolo, ca poate, totusi... Daca stirea despre aceasta emisiune raminea doar acolo unde am vazut-o prima data, intr-un ziar din asta in care vezi in mod obisnuit stiri de genul acesta, nici ca mi-ar fi pasat. Dar asa, nu pot sa nu ma gindesc... daca acolo e ceva? Daca asa a ales MJ sa trasmita un mesaj!?! Bineinteles ca de aici, nu de dincolo...

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

http://stirileprotv.ro/show-buzz/michael_jackson/tatal-lui-michael-vrea-pensie-de-20-000-de-dolari-de-la-fiul-raposat.html

cat tupeu poate avea!!!!(mi-as dori sa fie inca o aberatie de-a presei decat sa fie adevarat.)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Chiar ca are tupeu...gasisem stirea de dimineata si pe CNN, cum astia stiu ca sunt seriosi , inclin sa cred ca e reala.
http://edition.cnn.com/2009/SHOWBIZ/Music/11/06/joe.jackson.allowance/



www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

aaaa?!?!?! ca ce chestie????



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Ce porc....s-au invatat toti sa traiasca pe picior mare....pe spatele lui M.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nu inteleg cum se face ca oamenii astia nu au din ce trai si se presupune ca primesc ajutor de la stat. Vad ca au afaceri, show-uri, calatorii, nu traiesc in casute cu o camera si fara curent.
Pana acum din ce au supravietuit?

Cred ca si presa le "infloreste", dar de vrut bani e clar ca vor, si cat mai multi.

De ce sunt "musical dinasty", cu referire la frati? Daca ar fi avut toti o cariera macar ca si Janet, sa zicem. dar asa...traiesc in trecut? Ei se simt bine cand sunt anuntati undeva? "Vine x, fratele lui Michael". Nu au nici o identitate?




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Amuzant, un tinar filmat probabil de vreun vecin, care danseaza zilnic pe muzica lui Michael Jackson in statia de autobuz:

http://www.youtube.com/watch?v=MW1gHwiZJFg&feature=player_embedded#

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dear_mike spune:

Da. Aveti dreptate in privinta lui JOE, el om de 81 de ani,care ar trebui sa fie distrus ca un fiu de-al lui a murit inaintea lui,cere bani,pensie...pt ce? pt relaxare,calatorii,sa traiasca bine,doar pt ca e tatal lui MIKE? eu una nu as fi mai putut a ma distra.Pai a stat el noptile pe scena,sau zilele repetand si iar repetand,ba miscari,ba cantat...Egoistul. Sa-i fie rusine.eu una nu-l pot suferi si nici pe LaToya. Mai bine murea el,in locul lui Mike. deja a trait prea mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Katherine s-a saturat, mai bine mai tarziu decat niciodata! Happy happy joy joy

http://www.tmz.com/2009/11/10/michael-jackson-will-katherine-jackson-joe-jackson-john-branca/

http://www.tmz.com/2009/11/10/michael-jackson-joe-jackson-katherine-jackson-/

Katherine Jackson has just drawn a line in the sand with her husband Joe. Her lawyer just announced in court Katherine has no problem with John Branca and John McClain as executors of Michael Jackson's estate.


Katherine's new lawyer, Adam Streisand, is arguing to the judge that Joe has no legal standing to object to John Branca and John McClain as executors, nor does he have any standing to object to the validity of the will.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Si m-a mai distrat lista lui Joe care arata in felul urmator:

Joe says he has $15,425 in total monthly expenses, including the following:

-- $2,500 eating out
-- $2,000 for air travel
-- $3,000 for hotel bills
-- $1,000 for groceries
-- $1,200 for rent
-- $50 in charitable contributions

Sa dam si saracilor, si-a spus Joe in mintea lui, cat sa le dau, pai patrunjelul si ceapa ma costa vreo mie, mai stau si pe la hotel de vreo trei. Hai sa fiu generos. Le dau 50 de dolari

Mergi la inceput