Breaking News - 4

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Ana, ! Am citit si eu despre copii, eu incerc sa nu ma gindesc la ei sau daca ma gindesc incerc sa ma conving ca sint si vor fi bine. Eu am zis ca il iau pe Blanket, dar nu mi-l da nimeni!

Din pacate, pe mine m-au convins acei fani inca de cind am citit mesajele de pe site-ul lor. Toata lumea vorbeste despre Michael, dar e clar ca nu are cum sa aiba toata lumea dreptate. Daca toti au motiv sa minta, sint bani in joc, nu gluma... fanii lui care il urmareau peste tot de ce ar face-o? Eu ii cred pe ei, i-am vazut privirea lui Michael si atitudinea de om apasat in citeva poze... nu pot sa cred ca totusi ca era un om perfect sanatos, doar slab din cauza ca nu minca si nu dormea. As vrea sa-i cred pe cei care sint in tabara opusa acestor fani, dar ceva ma impiedica.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Daca vreti, votati-l pe Michael pentru personalitatea anului (dati clic pe numele lui, introduceti e-mail-ul, apoi clic pe "stem" si in final validati linkul primit in casuta postala).
1. http://www.persoonvanhetjaar.nl/stand/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

votat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Albumul This is it pe locul 1 Billboard.
http://www.stiumuzica.ro/stiri/page-details,action-/pag-0/p-3747-Albumul-This-Is-It-pe-locul-1-in-Billboard-200.html

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Asta citeam si eu... si nu numai atit, oare de ce imi da totusi fiori anunturile despre emisiunea asta: http://www.mtv.com/news/articles/1625586/20091105/jackson_michael.jhtml Nu ma asteptam sa o vad anuntata pe MTV si acum vad ca, practic, o anunta cam toate site-urile si ziarele care au fost mereu prezente cu stiri despre MJ de cind a murit.... Daca, totusi... Ce rau imi pare ca nu pot sa o vad si eu! Are cineva vreo solutie?

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Asta da bataie de joc....
Uite asa mi se pare mie ca e tocat marunt si nelasat in pace de astia....





Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

o mare bataie de joc.. daca ar fi fost vorba despre o ruda a lor, foarte apropiata, oare tot asa ar fi procedat..fara nici un pic de respect si de mila?

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:


Te referi la interviul cu dr Klein?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput